    B190.080.175
23,79zł brutto
19,34zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 238 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny 1,6x8x175 mm do śrub płaskich BAHCO B190.080.175 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 1,6x8x175mm BAHCOFIT Bahco [B190.080.175]:
  • antypoślizgowa powierzchnia rękojeści zapewnia pewny chwyt,
  • grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
  • czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
  • rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
  • zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B190.080.175]:
  • typ grota: płaski,
  • rozmiar grota: 1,6 x 8 mm,
  • długość grota: 175 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 292 mm,
  • waga: 120 g
długość całkowita: 292 mm
waga: 120 g
długość części roboczej: 175 mm
EAN: 7314150277889
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 1,6x8,0 mm