    B190.100.200
43,38zł brutto
35,27zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 434 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny 1,6x10x200 mm do śrub płaskich BAHCO B190.100.200 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 1,6x10x200mm BAHCOFIT Bahco [B190.100.200]:
  • antypoślizgowa powierzchnia rękojeści zapewnia pewny chwyt,
  • grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
  • czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
  • rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
  • zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B190.100.200]:
  • typ grota: płaski,
  • rozmiar grota: 1,6 x 10 mm,
  • długość grota: 200 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 317 mm,
  • waga: 170 g
długość całkowita: 317 mm
waga: 170 g
długość części roboczej: 200 mm
EAN: 7314150277896
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 1,6x10 mm