wkrętak do śrub płaskich 1,6x10x200mm BAHCOFIT Bahco [B190.100.200]
-
Producent:
-
Kod producenta:B190.100.200
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 434 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny 1,6x10x200 mm do śrub płaskich BAHCO B190.100.200 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Ergonomiczna dwukomponentowa rękojeść z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka ułatwiają szybki wybór potrzebnego do pracy narzędzia.
Grot wkrętaka wykonany jest z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak do śrub płaskich 1,6x10x200mm BAHCOFIT Bahco [B190.100.200]:
- wkrętak do śrub prostych z dwukomponentową rękojeścią z pionowymi rowkami dla większego komfortu oraz zwiększenia siły przenoszonej na końcówkę,
- antypoślizgowa powierzchnia rękojeści zapewnia pewny chwyt,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
- oznaczenie rozmiaru wkrętaka umieszczone na rękojeści ułatwia szybki wybór odpowiedniego narzędzia,
- numer seryjny i rodzaj końcówki na grocie zostały naniesione laserowo, co zapewnia im trwałość i odporność na ścieranie,
- rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B190.100.200]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar grota: 1,6 x 10 mm,
- długość grota: 200 mm,
- długość rękojeści: 117 mm,
- grubość rękojeści: 34 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 317 mm,
- waga: 170 g
| długość całkowita: | 317 mm |
| waga: | 170 g |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 7314150277896 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,6x10 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.152 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
