wkrętak do śrub płaskich 1,6 x 8mm z sześciokątnym zabierakiem Bahco [BE-8160] ERGO
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8160
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 828 pkt. |
Wkrętak ręczny do śrub płaskich 1,6x8x125 mm z sześciokątnym zabierakiem BAHCO BE-8160, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
U nasady rękojeści znajduje się sześciokątny kołnierz umożliwiający zwiększenie przenoszonego momentu siły poprzez zastosowanie klucza.
Rękojeść zapewnia pewny i wygodny chwyt, jest bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór potrzebnego do pracy narzędzia.
Wysokiej jakości grot wykonany ze stali vanadium extra, w całości hartowany, z końcówką czernioną. Wykonany zgodnie z normą ISO 2380/DIN 5264.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak do śrub płaskich 1,6x8mm Bahco [BE-8160]:
- wkrętak do śrub prostych o ergonomicznej konstrukcji zapewniającej maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- wygodna, trzykomponentowa rękojeść zapewnia pewny chwyt,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
- 6-kątny trzpień i kołnierz umożliwiają użycie klucza przy dokręcaniu w celu zwiększenia momentu siły,
- kolorowe oznaczenie na obu zaokrąglonych końcach rękojeści ułatwia identyfikację rozmiaru wkrętaka,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiega toczeniu się,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [BE-8160]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar grota: 1,6 x 8 mm,
- długość grota: 125 mm,
- długość rękojeści: 122 mm,
- grubość rękojeści: 36 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 247 mm,
- rozmiar trzpienia sześciokątnego: 8 mm,
- rozmiar zbieraka: 14 mm,
- waga: 162 g
| długość całkowita: | 247 mm |
| waga: | 162 g |
| EAN: | 7314150010745 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,6x8,0 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.160 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
