    B191.040.250
34,40zł brutto
27,97zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 344 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny 0,8x4x250 mm do śrub płaskich BAHCO B191.040.250 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 0,8x4x250mm BAHCOFIT Bahco [B191.040.250]:
  • zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B191.040.250]:
  • typ grota: płaski,
  • rozmiar grota: 0,8 x 4 mm,
  • długość grota: 250 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 345 mm,
  • waga: 60 g
długość całkowita: 345 mm
waga: 60 g
długość części roboczej: 250 mm
EAN: 7314150277995
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,8x4,0 mm