wkrętak do śrub płaskich 0,8x4x250mm BAHCOFIT Bahco [B191.040.250]
-
Producent:
-
Kod producenta:B191.040.250
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 344 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny 0,8x4x250 mm do śrub płaskich BAHCO B191.040.250 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Ergonomiczna dwukomponentowa rękojeść z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka ułatwiają szybki wybór potrzebnego do pracy narzędzia.
Grot wkrętaka wykonany jest z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak do śrub płaskich 0,8x4x250mm BAHCOFIT Bahco [B191.040.250]:
- wkrętak do śrub prostych z dwukomponentową rękojeścią z pionowymi rowkami dla większego komfortu oraz zwiększenia siły przenoszonej na końcówkę,
- antypoślizgowa powierzchnia rękojeści zapewnia pewny chwyt,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
- oznaczenie rozmiaru wkrętaka umieszczone na rękojeści ułatwia szybki wybór odpowiedniego narzędzia,
- numer seryjny i rodzaj końcówki na grocie zostały naniesione laserowo, co zapewnia im trwałość i odporność na ścieranie,
- rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B191.040.250]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar grota: 0,8 x 4 mm,
- długość grota: 250 mm,
- długość rękojeści: 95 mm,
- grubość rękojeści: 24,5 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 345 mm,
- waga: 60 g
| długość całkowita: | 345 mm |
| waga: | 60 g |
| długość części roboczej: | 250 mm |
| EAN: | 7314150277995 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,8x4,0 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.056 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
