    B191.040.125
16,11zł brutto
13,10zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Cena punktowa: 161 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny 0,8x4x125 mm do śrub prostych BAHCO B191.040.125 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 0,8x4x125mm BAHCOFIT Bahco [B191.040.125]:
  • zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B191.040.125]:
  • typ grota: płaski,
  • rozmiar grota: 0,8 x 4 mm,
  • długość grota: 125 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 220 mm,
  • waga: 47 g
długość całkowita: 220 mm
waga: 47 g
długość części roboczej: 125 mm
EAN: 7314150277988
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,8x4,0 mm