    B190.040.100
16,16zł brutto
13,14zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 162 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny 0,8x4x100 mm do śrub płaskich BAHCO B190.040.100 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 0,8x4x100mm BAHCOFIT Bahco [B190.040.100]:
  • antypoślizgowa powierzchnia rękojeści zapewnia pewny chwyt,
  • grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
  • czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
  • rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
  • zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B190.040.100]:
  • typ grota: płaski,
  • rozmiar grota: 0,8 x 4 mm,
  • długość grota: 100 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 195 mm,
  • waga: 64 g
długość całkowita: 195 mm
waga: 64 g
EAN: 7314150277827
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,8x4,0 mm