    B191.035.100
18,40zł brutto
14,96zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 184 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny 0,6x3,5x100 mm do śrub płaskich BAHCO B191.035.100 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 0,6x3,5x100mm BAHCOFIT Bahco [B191.035.100]:
  • zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B191.035.100]:
  • typ grota: płaski,
  • rozmiar grota: 0,6 x 3,5 mm,
  • długość grota: 100 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 195 mm,
  • waga: 39 g
długość całkowita: 195 mm
waga: 39 g
długość części roboczej: 100 mm
EAN: 7314150277964
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,6x3,5 mm