wkrętak do śrub płaskich 0,6 x 3,5mm Bahco [BE-8030] ERGO
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8030
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 220 pkt. |
Wkrętak ręczny do śrub płaskich 0,6x3,5x75 mm BAHCO BE-8030, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Rękojeść wkrętaka BE-8030 zapewnia pewny i wygodny chwyt, jest bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór potrzebnego do pracy narzędzia.
Grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra, w całości hartowany, z końcówką czernioną. Wykonany zgodnie z normą ISO 2380/DIN 5264.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 3,5mm Bahco [BE-8030]:
- wkrętak do śrub prostych o ergonomicznej konstrukcji zapewniającej maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- wygodna, trzykomponentowa rękojeść zapewnia pewny chwyt,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
- kolorowe oznaczenie na obu zaokrąglonych końcach rękojeści ułatwia identyfikację rozmiaru wkrętaka,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiega toczeniu się,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [BE-8030]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar grota: 0,6 x 3,5 mm,
- długość grota: 75 mm,
- długość rękojeści: 103 mm,
- grubość rękojeści: 17 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 178 mm,
- waga: 34 g
| długość całkowita: | 178 mm |
| waga: | 34 g |
| EAN: | 7314150010653 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,6x3,5 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.024 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
