wkrętak do śrub płaskich 0,5x3x75mm BAHCOFIT Bahco [B191.030.075]
-
Producent:
-
Kod producenta:B191.030.075
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 166 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny 0,5x3x75 mm do śrub płaskich BAHCO B191.030.075 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Ergonomiczna dwukomponentowa rękojeść z wyraźnym oznakowaniem typu wkrętaka ułatwiają szybki wybór potrzebnego do pracy narzędzia.
Grot wkrętaka wykonany jest z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak do śrub płaskich 0,5x3x75mm BAHCOFIT Bahco [B191.030.075]:
- wkrętak do śrub prostych z dwukomponentową rękojeścią z pionowymi rowkami dla większego komfortu oraz zwiększenia siły przenoszonej na końcówkę,
- antypoślizgowa powierzchnia rękojeści zapewnia pewny chwyt,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
- oznaczenie rozmiaru wkrętaka umieszczone na rękojeści ułatwia szybki wybór odpowiedniego narzędzia,
- numer seryjny i rodzaj końcówki na grocie zostały naniesione laserowo, co zapewnia im trwałość i odporność na ścieranie,
- rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B191.030.075]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar grota: 0,5 x 3 mm,
- długość grota: 75 mm,
- długość rękojeści: 95 mm,
- grubość rękojeści: 24,5 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 170 mm,
- waga: 35 g
| długość całkowita: | 170 mm |
| waga: | 35 g |
| długość części roboczej: | 75 mm |
| EAN: | 7314150277933 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,5x3,0 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.035 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
