    B191.030.075
16,61zł brutto
13,50zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 166 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny 0,5x3x75 mm do śrub płaskich BAHCO B191.030.075 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 0,5x3x75mm BAHCOFIT Bahco [B191.030.075]:
  • antypoślizgowa powierzchnia rękojeści zapewnia pewny chwyt,
  • grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
  • czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
  • rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
  • zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B191.030.075]:
  • typ grota: płaski,
  • rozmiar grota: 0,5 x 3 mm,
  • długość grota: 75 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 170 mm,
  • waga: 35 g
długość całkowita: 170 mm
waga: 35 g
długość części roboczej: 75 mm
EAN: 7314150277933
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,5x3,0 mm