    B191.030.100
17,80zł brutto
14,47zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Cena punktowa: 178 pkt.
Profesjonalny wkrętak ręczny 0,5x3x100 mm do śrub płaskich BAHCO B191.030.100 z serii BAHCOFIT, przeznaczony do prac ślusarsko-warsztatowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 0,5x3x100mm BAHCOFIT Bahco [B191.030.100]:
  • zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [B191.030.100]:
  • typ grota: płaski,
  • rozmiar grota: 0,5 x 3 mm,
  • długość grota: 100 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 195 mm,
  • waga: 36 g
długość całkowita: 195 mm
waga: 36 g
długość części roboczej: 100 mm
EAN: 7314150277940
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,5x3,0 mm