wkrętak do śrub płaskich 0,5 x 3,0mm Bahco [BE-8220] ERGO
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8220
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 217 pkt. |
Wkrętak ręczny do śrub płaskich 0,5x3x125 mm BAHCO BE-8220, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Rękojeść wkrętaka BE-8220 zapewnia pewny i wygodny chwyt, jest bardzo wygodna przy pracy.
Grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra, w całości hartowany, z końcówką czernioną. Wykonany zgodnie z normą ISO 2380/DIN 5264.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do śrub płaskich 0,5x3,0mm Bahco [BE-8220]:
- wkrętak do śrub prostych o ergonomicznej konstrukcji zapewniającej maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- wygodna, trzykomponentowa rękojeść zapewnia pewny chwyt,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiega toczeniu się,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA BAHCO [BE-8220]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar grota: 0,5 x 3,0 mm,
- długość grota: 125 mm,
- długość rękojeści: 103 mm,
- grubość rękojeści: 17 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 228 mm,
- waga: 36 g
| długość całkowita: | 228 mm |
| waga: | 36 g |
| EAN: | 7314150047741 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,5x3,0 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.026 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
