wkrętak krzyżowy do śrub Philips PH-1, z sześciokątnym zabierakiem, ERGO Bahco [BE-8628]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8628
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 396 pkt. |
Wkrętak ręczny krzyżowy do śrub typu Philips PH-1 firmy BAHCO model BE-8628, z serii narzędzi ze znakiem ERGO,
U nasady rękojeści znajduje się sześciokątny kołnierz umożliwiający zwiększenie przenoszonego momentu siły poprzez zastosowanie klucza.
Rękojeść trójskładnikowa wykonana z polipropylenu i plastycznego elastomeru zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Wytrzymały grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany z czernioną końcówką, zgodny z normą ISO8764/DIN5260.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak krzyżowy do śrub Philips PH-1 ERGO Bahco [BE-8628]
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- 6-kątny trzpień i kołnierz umożliwa użycie przy dokręcaniu klucza w celu zwiększenia momentu siły
- wygodna, trzykomponentowa rękojeść zapewniająca pewny chwyt
- grot z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję
- ułatwiające identyfikację wkrętaka kolorowe oznaczenie na obu zaokrąglonych końcach rękojeści
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się
- zgodny z normą ISO 8764 / DIN 5260
parametry wkrętaka Bahco BE-8628
- typ grota: krzyżowy Philips
- rozmiar grota: PH1
- długość grota: 100mm
- długość rękojeści: 122mm
- grubość rękojeści: 27mm
- długość całkowita wkrętaka: 222mm
- rozmiar trzpienia sześciokątnego: 5mm
- rozmiar zbieraka: 9mm
- waga: 72g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 222 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7314153010896 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH1 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.072 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
