wkrętak akumulatorowy z mocowaniem 1/4'', 3.6V 1x1.5Ah Makita [DF001DW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DF001DW
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3000 pkt. |
Wkrętak akumulatorowy Li-ion 3,6V firmy Makita model DF001DW, z uchwytem pistoletowym do końcówek na sześciokąt 1/4" i wygodną ogumowaną rękojeścią. Dostarczany jest w praktycznej walizce z tworzywa sztucznego z 81-elementowym zestawem akcesoriów.
Wkrętak wyposażony jest w diodę LED oświetlającą miejsce pracy. Znakomicie nadaje się do lekkich prac montażowych i prac w miejscach o ograniczonym dostępie.
wkrętak akumulatorowy z mocowaniem 1/4" Makita DF001DW
- bardzo lekki i praktyczny wkrętak z możliwością stosowania w formie prostej i pistoletowej
- wbudowany akumulator 3,6V 1,5Ah ładowany za pomocą ładowarki Micro USB
- przełącznik obrotów prawo/lewo
- obudowa przekładni zrobiona jest z aluminiowego odlewu ciśnieniowego
- zintegrowane światło LED do oświetlania miejsca pracy
- antypoślizgowy uchwyt z gumową powłoką
- wkrętak dostarczany jest w praktycznej walizce z tworzywa sztucznego z 81-elementowym zestawem akcesoriów
Dane techniczne wkrętaka Makita DF001DW
- napięcie zasilania: 3.6 V
- typ akumulatora: Li-Ion
- maksymalny moment obrotowy: 6 Nm
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 220 obr./min
- czas ładowania 3-5 godzin
- ciężar: 0,36 kg
Wyposażenie wkrętaka Makita DF001DW
- akumulator litowo-jonowy 3.6 V/1.5 Ah
- ładowarka
- kabel Micro USB
- zestaw akcesoriów 81 szt.
- walizka transportowa
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,6 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 0,36 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-220 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max moment obrotowy : | 6 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 88381833837 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
