wkrętak akumulatorowy 3,6V z końcówkami 1/4", Black+Decker [BCF603C-QW] 1,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:BCF603C-QW
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1451 pkt. |
Wkrętak akumulatorowy 3,6V z mocowaniem 1/4", Black+Decker BCF603C-QW, z wbudowanym akumulatorem o pojemności 1,5Ah, dostarczany z zestawem 20 szt. końcówek do śrub PH, PZ, HEX, TORX i płaskich, zapakowany w metalowej puszce.
Wkrętak akumulatorowy posiada dołączaną przedłużkę umożliwiającą wkręcanie w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Dioda LED oświetla miejsce pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak akumulatorowy z mocowaniem do końcówek 1/4", 3,6V, BLACK+DECKER [BCF603C-QW]:
- wkrętak akumulatorowy z mocowaniem sześciokątnym do końcówek 1/4",
- zasilany jest wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym 3,6 V o pojemności 1,5 Ah,
- moment obrotowy 5,5 Nm i maksymalna prędkość obrotowa 180 obr./min. zapewniają optymalną moc i wydajność dla wszystkich rodzajów wkręcania,
- posiada wygodny przełącznik obrotów prawo/lewo,
- doskonale sprawdzi się podczas lekkich prac montażowych wymagających dokręcania / odkręcania śrub, np. podczas drobnych napraw, czy przy montażu półek lub mebli, a także przy mocowaniu elementów dekoracyjnych, itp.,
- wkrętak wyposażony jest w mocne światło LED ułatwiające pracę w ciemnych i ciasnych przestrzeniach,
- kompaktowa konstrukcja z możliwością przedłużenia umożliwia wygodne wkręcanie w trudno dostępnych miejscach,
- dostarczany jest z zestawem 20 końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4", pakowany w metalowej skrzynce.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA AKUMULATOROWEGO BLACK+DECKER [BCF603C-QW]:
- napięcie zasilania: 3,6 V,
- pojemność wbudowanego akumulatora: 1,5 Ah,
- uchwyt wkrętaka: wewnętrzny sześciokąt 1/4",
- prędkość na biegu jałowym: 180 obr./min.,
- maksymalny moment obrotowy: 5,5 Nm,
- czas ładowania: ok. 3 h,
- waga: 360 g
WYPOSAŻENIE WKRĘTAKA AKUMULATOROWEGO BLACK+DECKER [BCF603C-QW]:
- ładowarka,
- 20 szt. końcówek 1/4" do różnego rodzaju śrub,
- pudełko metalowe,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,6 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 0,36 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka, 20 szt. końcówek 1/4" do różnego rodzaju śrub, pudełko metalowe, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-180 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max moment obrotowy : | 5,5 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 5035048699966 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 0.96 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 16.40 cm |
| wysokość opakowania: | 6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
