wkład do wózka narzędziowego z kluczami nastawnymi, 4szt. narzędzi, Bahco [FF1E3011EH] rozmiar 1/3 szuflady
-
Producent:
-
Kod producenta:FF1E3011EH
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4976 pkt. |
Wkład piankowy do szuflady wózka narzędziowego BAHCO FF1E3011EH, w rozmiarze 1/3 powierzchni szuflady, zawierający 3 szt. kluczy nastawnych i warsztatową miskę magnetyczną.
Wkład wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i akcesoria ręczne, a system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybka kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi.
Wkład wózka warsztatowego wykonany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje oraz na działanie promieni UV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkład piankowy z narzędziami do szuflad wózka warsztatowego Bahco [FF1E3011EH]:
- wkład do wózka narzędziowego zawiera 3 klucze nastawne oraz podstawkę magnetyczną,
- wkład piankowy wyprodukowany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje, oraz odpornej na działanie promieni UV,
- system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybką kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi,
- wymiary wkładu: 480 x 185 x 55 mm,
- waga: 1,293 kg,
- wkład to 1/3 rozmiaru szuflady wózków 1470, 1472
WYPOSAŻENIE WKŁADU DO WÓZKA NARZĘDZIOWEGO BAHCO [FF1E3011EH]:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| na wyposażeniu: | 3 klucze nastawne, miska magnetyczna, wkład piankowy |
| liczba narzędzi w zestawie: | 4 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7314150352753 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.293 kg |
| długość opakowania: | 47.6 cm |
| szerokość opakowania: | 18.50 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
