Miska warsztatowa z magnesem, Bahco [1419-MD]
-
Producent:
-
Kod producenta:1419-MD
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 416 pkt. |
Miska warsztatowa magnetyczna, Bahco [1419-MD] posiada magnes u spodu miski, który przytrzymuje metalowe elementy zapobiegając wypadnięciu nasadek, śrubek i nakrętek podczas pracy. Magnetyczna podstawa pokryta jest gumą, umożliwia to przymocowanie miski do metalowych elementów otoczenia bez ich zarysowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miska warsztatowa z magnesem, Bahco [1419-MD]:
- magnes u spodu miski przytrzymuje metalowe elementy zapobiegając wypadnięciu nasadek, śrubek i nakrętek podczas pracy,
- magnetyczna ogumiona podstawa, umożliwia przymocowanie miski do metalowych elementów otoczenia bez ich zarysowania,
Parametry miski magnetycznej :
- średnica: 150mm,
- głębokość: 25mm,
- waga: 325g,
| EAN: | 7311518277352 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.47 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 16 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 27 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
