wiertło uniwersalne do muru, drewna, metalu, płytek, tworzywa, 6,5/400mm, z mocowaniem walcowym, MultiCut Alpen [0073000650100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0073000650100
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 569 pkt. |
Profesjonalne wiertło uniwersalne MultiCut Alpen 0073000650100, o średnicy 6,5 mm i długości całkowitej 400 mm, z mocowaniem walcowym/cylindrycznym do stosowania z wiertarkami, wiertarko - wkrętarkami czy zakrętarkami.
Wiertła Profi MultiCut pozwalają wiercić jednym wiertłem w różnorodnych materiałach takich jak drewno, sklejka, mur, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal. Wiertłami MultiCut możemy wiercić również w cegle czy bloczkach typu Porotherm, ale bez udaru. Ostrze wykonane ze specjalnego rodzaju węglika spiekanego i ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach zapewnia dużą szybkość i precyzję wiercenia.
Przewaga wierteł MultiCut Alpen nad podobnymi typami wierteł polega na specjalnym sposobie ostrzenia, co pozwala z dużą swobodą i wydajnością wiercić również w metalu nawet o dużej grubości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wiertło uniwersalne 6,5mm/400mm, Profi Multicut, Alpen [0073000650100]:
- posiada specjalne ostrze szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w różnych materiałach, takich jak: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, mur, metale miękkie, stal,
- przewaga wierteł MultiCut nad podobnymi typami wierteł polega na specjalnym sposobie ostrzenia, co pozwala z dużą swobodą i wydajnością wiercić również w metalu o dużej grubości,
- znakomicie sprawdzi się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiCut (bez udaru) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy, nie powodując pękania materiału w którym wiercisz,
- polecamy stosowanie wiertła w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła,
- wiertło MultiCut z uchwytem walcowym/cylindrycznym można stosować również w akumulatorowych wkrętarkach udarowych z mocowaniem 1/4".
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA PROFI MULTICUT ALPEN [0073000650100]:
- średnica wiertła: 6,5 mm,
- długość całkowita: 400 mm,
- długość części roboczej: 300 mm,
- uchwyt: walcowy/cylindryczny,
- opakowanie: blister
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciu może odbiegać od rzeczywistości.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 6,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 400 mm |
| długość części roboczej: | 300 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741045938 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.083 kg |
| długość opakowania: | 4.70 cm |
| szerokość opakowania: | 0.65 cm |
| wysokość opakowania: | 46.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
