wiertło uniwersalne do muru, drewna, metalu, płytek, tworzywa, 18/450mm, z mocowaniem SDS+, Profi MultiCut Alpen [0057901800100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0057901800100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1141 pkt. |
Profesjonalne wiertło uniwersalne Profi MultiCut Alpen [57901800100] o średnicy 18mm, długości całkowitej 450mm i długości części roboczej 400mm, mocowanie SDS+, do stosowania z młotowiertarkami SDS+ różnych producentów.
Wiertła Profi MultiCut pozwalają wiercić jednym wiertłem w różnorodnych materiałach takich jak drewno, sklejka, mur, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal. Wiertłami MultiCut możemy wiercić również w cegle czy bloczkach typu porotherm, ale bez udaru. Ostrze wykonane ze specjalnego rodzaju węglika spiekanego i ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach zapewnia dużą szybkość i precyzję wiercenia.
Wiertła uniwersalne Profi MultiCut Alpen posiadają funkcję zatrzymania udaru.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło uniwersalne Profi MultiCut firmy Alpen 18mm/450mm [57901800100]:
- specjalne ostrze szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w bardzo różnych materiałach: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, mur, metale miękkie, stal,
- znakomicie sprawdzi się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiCut (bez udaru) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy, nie powodując pękania materiału w którym wiercisz,
- polecamy stosowanie wiertła w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła,
- wiertło Profi Multicut z uchwytem SDS+ można stosować do młotowiertarek SDS+ różnych producentów (AEG, Black&Decker, Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Metabo, Milwaukee, Ryobi i innych)
- funkcja zatrzymania udaru - wiertłami Profi MultiCut wiercimy zawsze bez udaru, dlatego w wiertłach z uchwytem SDS+ rowek prowadzący ma specjalny kształt, automatycznie wyłączający udar, dzięki temu bez problemu możemy wiercić używając młotowiertarki każdego rodzaju.
Parametry wiertła uniwersalnego Profi MultiCut Alpen [57901800100]:
- średnica wiertła: 18,0 mm,
- długość całkowita: 450 mm,
- długość robocza: 400 mm,
- opakowanie: blister.
Przewaga wierteł MultiCut firmy Alpen nad podobnymi typami wierteł polega na specjalnym sposobie ostrzenia, co pozwala z dużą swobodą i wydajnością wiercić również w metalu i to o dużej grubości.


| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 18 mm |
| długość całkowita wiertła: | 450 mm |
| długość części roboczej: | 400 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741240340 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.415 kg |
| długość opakowania: | 1.80 cm |
| szerokość opakowania: | 1.80 cm |
| wysokość opakowania: | 54.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
