wiertło uniwersalne do muru, drewna, metalu, płytek, tworzywa, 6,0/110mm, z mocowaniem SDS+, Profi MultiCut Alpen [0050900600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0050900600100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 234 pkt. |
Profesjonalne wiertło uniwersalne Profi MultiCut Alpen [509006001] o średnicy 6,0mm, długości całkowitej 110mm i długości części roboczej 50mm, mocowanie SDS+, do stosowania z młotowiertarkami SDS+ różnych producentów.
Wiertła Profi MultiCut pozwalają wiercić jednym wiertłem w różnorodnych materiałach takich jak drewno, sklejka, mur, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal. Wiertłami MultiCut możemy wiercić również w cegle czy bloczkach typu porotherm, ale bez udaru. Ostrze wykonane ze specjalnego rodzaju węglika spiekanego i ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach zapewnia dużą szybkość i precyzję wiercenia.
Wiertła uniwersalne Profi MultiCut Alpen posiadają funkcję zatrzymania udaru.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło uniwersalne Profi MultiCut firmy Alpen 6,0mm/110mm [509006001]:
- specjalne ostrze szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w bardzo różnych materiałach: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, mur, metale miękkie, stal,
- znakomicie sprawdzi się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiCut (bez udaru) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy, nie powodując pękania materiału w którym wiercisz,
- polecamy stosowanie wiertła w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła,
- wiertło Profi Multicut z uchwytem SDS+ można stosować do młotowiertarek SDS+ różnych producentów (AEG, Black&Decker, Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Metabo, Milwaukee, Ryobi i innych)
- funkcja zatrzymania udaru - wiertłami Profi MultiCut wiercimy zawsze bez udaru, dlatego w wiertłach z uchwytem SDS+ rowek prowadzący ma specjalny kształt, automatycznie wyłączający udar, dzięki temu bez problemu możemy wiercić używając młotowiertarki każdego rodzaju.
Parametry wiertła uniwersalnego Profi MultiCut Alpen [509006001]:
- średnica wiertła: 6,0 mm,
- długość całkowita: 110 mm,
- długość robocza: 50 mm,
- opakowanie: blister.
Przewaga wierteł MultiCut firmy Alpen nad podobnymi typami wierteł polega na specjalnym sposobie ostrzenia, co pozwala z dużą swobodą i wydajnością wiercić również w metalu i to o dużej grubości.


| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 6 mm |
| długość całkowita wiertła: | 110 mm |
| długość części roboczej: | 50 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741150984 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.045 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.06 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
