wiertło uniwersalne do muru, drewna, metalu, płytek, tworzywa, 14,0/400mm, z mocowaniem walcowym, MultiCut Alpen [0073001400100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0073001400100
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 810 pkt. |
Profesjonalne wiertło uniwersalne MultiCut Alpen [730014001] o średnicy 14,0mm i długości całkowitej 400mm, mocowanie walcowe/cylindryczne, do stosowania z wiertarkami, wiertarko - wkrętarkami czy zakrętarkami.
Wiertła MultiCut pozwalają wiercić jednym wiertłem w różnorodnych materiałach takich jak drewno, sklejka, mur, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal. Wiertłami MultiCut możemy wiercić również w cegle czy bloczkach typu porotherm, ale bez udaru. Ostrze wykonane ze specjalnego rodzaju węglika spiekanego i ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach zapewnia dużą szybkość i precyzję wiercenia.
Przewaga wierteł MultiCut firmy Alpen nad podobnymi typami wierteł polega na specjalnym sposobie ostrzenia, co pozwala z dużą swobodą i wydajnością wiercić również w metalu i to o dużej grubości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło uniwersalne serii MultiCut firmy Alpen 14,0mm/400mm [730014001]:
- specjalne ostrze szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w bardzo różnych materiałach: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, mur, metale miękkie, stal,
- znakomicie sprawdzi się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiCut (bez udaru) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy, nie powodując pękania materiału w którym wiercisz,
- polecamy stosowanie wiertła w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła,
- wiertło Multicut z uchwytem walcowym/cylindrycznym można stosować również w akumulatorowych wkrętarkach udarowych z mocowaniem 1/4".
Parametry wiertła uniwersalnego MultiCut Alpen [730014001]:
- średnica wiertła: 14,0 mm,
- długość całkowita: 400 mm,
- długość robocza: 300 mm,
- średnica mocowania: 10 mm,
- uchwyt: walcowy/cylindryczny,
- opakowanie: blister.
Przewaga wierteł MultiCut firmy Alpen nad podobnymi typami wierteł polega na specjalnym sposobie ostrzenia, co pozwala z dużą swobodą i wydajnością wiercić również w metalu i to o dużej grubości.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 14 mm |
| długość całkowita wiertła: | 400 mm |
| długość części roboczej: | 300 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741045976 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.248 kg |
| długość opakowania: | 4.50 cm |
| szerokość opakowania: | 1.26 cm |
| wysokość opakowania: | 46.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
