wiertło uniwersalne do muru, drewna, metalu, płytek, tworzywa, 10,0/120mm, walcowe, MultiConstruction Bosch [2608596057]
-
Producent:
-
Kod producenta:2608596057
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 137 pkt. |
Profesjonalne wiertło uniwersalne MultiConstruction Bosch [2608596057] o średnicy 10,0mm i długości całkowitej 120mm, mocowanie walcowe/cylindryczne, do stosowania z wiertarkami, wiertarko - wkrętarkami.
Wiertła MultiConstruction pozwalają wiercić jednym wiertłem w różnorodnych materiałach takich jak drewno, sklejka, mur, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal.
Wiertłami MultiCut możemy wiercić również w cegle czy w bloczkach typu porotherm, ale bez udaru. Ostrze wykonane ze specjalnego rodzaju węglika spiekanego i ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach zapewnia dużą szybkość i precyzję wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło uniwersalne serii MultiConstruction 10,0mm/120mm Bosch [2608596057]:
- specjalne ostrze szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w bardzo różnych materiałach: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, mur, metale miękkie, stal,
- znakomicie sprawdzi się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiConstruction (bez udaru) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy, nie powodując pękania materiału w którym wiercisz,
- polecamy stosowanie wiertła w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła,
Parametry wiertła uniwersalnego MultiConstruction Bosch [2608596057]:
- średnica wiertła: 10,0 mm,
- długość całkowita: 120 mm,
- długość robocza: 80 mm,
- uchwyt: walcowy/cylindryczny,
- opakowanie: blister.
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 10 mm |
| długość całkowita wiertła: | 120 mm |
| długość części roboczej: | 80 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3165140044875 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
