wiertło uniwersalne 8.0 mm UNI STAR Alpen [0017000800100] wersja limitowana
-
Producent:
-
Kod producenta:0017000800100
Stan magazynowy: 39
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 210 pkt. |
Wiertło uniwersalne 8.0, z mocowaniem walcowym, UNI STAR, Alpen [0017000800100] to wiertło widiowe o cylindrycznym trzpieniu. Przeznaczone jest do precyzyjnego wiercenia w różnych materiałach (płytkach, kamieniu, cegłach, metalu, drewnie i tworzywach sztucznych), bez konieczności zmiany wiertła. Posiada certyfikat PGM, oznaczający wysoką jakość i trwałość wiertła, a diamentowe szlifowanie zapewnia ostre krawędzie tnące i precyzyjną obróbkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło uniwersalne 8.0 mm, z mocowaniem walcowym, UNI STAR, Alpen [0017000800100]:
- wiertło widiowe o cylindrycznym trzpieniu jest przeznaczone do precyzyjnego wiercenia w różnych materiałach (płytkach, kamieniu, cegłach, metalu, drewnie i tworzywach sztucznych), bez konieczności zmiany wiertła,
- posiada certyfikat PGM, oznaczający wysoką jakość i trwałość wiertła,
- diamentowe szlifowanie zapewnia ostre krawędzie tnące i precyzyjną obróbkę.
Parametry wiertła widiowego uniwersalnego 8.0 mm, UNI STAR, Alpen [0017000800100]:
- średnica wiertła: 8 mm,
- długość całkowita: 120 mm,
- długość robocza: 80 mm,
- uchwyt: walcowy/cylindryczny,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 8 mm |
| długość całkowita wiertła: | 120 mm |
| długość części roboczej: | 80 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| EAN: | 9002741299768 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.0324 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
