wiertło uniwersalne 6.0mm, mocowanie 1/4", IMPULZOR ALPEN [0058100600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0058100600100
Stan magazynowy: 38
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 251 pkt. |
Wiertło uniwersalne o średnicy 6.0mm i długości całkowitej 100mm, IMPULZOR, ALPEN [0058100600100]
Wiertło z mocowaniem 1/4" przeznaczone jest do zakrętarek udarowych, ale może być również stosowane w tradycyjnych wiertarkach.
Specjalnie hartowane, wytrzymuje moment obrotowy do 400 Nm.
Umożliwia precyzyjne wiercenie w płytkach, kamieniu, cegle, metalu, drewnie i tworzywach sztucznych bez konieczności wymiany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło uniwersalne 6.0 mm, mocowanie 1/4", IMPULZOR ALPEN [0058100600100]
- dzięki mocowaniu na sześciokąt 1/4" wiertło można zamontować w zakrętarkach udarowych,
- pasuje również do klasycznych uchwytów wiertarskich,
- wiertło zostało poddane specjalnemu procesowi hartowania, dzięki czemu wytrzymuje wysokie momenty obrotowe (do 400 Nm),
- wiertło przeznaczone jest do precyzyjnego wiercenia w różnych materiałach (płytkach, kamieniu, cegle, metalu, drewnie oraz tworzywach sztucznych) bez konieczności jego wymiany,
- ostre krawędzie tnące zostały wyszlifowane diamentem,
- posiada certyfikat PGM, potwierdzający wysoką jakość i trwałość wiertła,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA UNIWERSALNEGO, IMPULZOR ALPEN [0058100600100]
- średnica wiertła: 6 mm,
- długość całkowita: 100 mm,
- długość robocza: 50 mm,
- uchwyt: sześciokąt 1/4",
Zdjęcie opakowania jest poglądowe.
| waga kg: | 0.018 kg |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| średnica wiertła: | 6 mm |
| długość całkowita wiertła: | 100 mm |
| długość części roboczej: | 50 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| EAN: | 9002741666324 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
