wiertło uniwersalne, 6.0/310mm, SDS+, Profi MultiCut Alpen [0055900600100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0055900600100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 487 pkt. |
Profesjonalne wiertło uniwersalne Profi MultiCut Alpen [0055900600100] o średnicy 6.0mm, długości całkowitej 310mm i długości części roboczej 250mm, mocowanie SDS+, do stosowania z młotowiertarkami SDS+ różnych producentów.
Wiertła Profi MultiCut pozwalają wiercić jednym wiertłem w różnorodnych materiałach takich jak drewno, sklejka, mur, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, metale miękkie, stal. Wiertłami MultiCut możemy wiercić również w cegle czy bloczkach typu porotherm, ale bez udaru. Ostrze wykonane ze specjalnego rodzaju węglika spiekanego i ostrzone poprzez szlifowanie w 3 płaszczyznach zapewnia dużą szybkość i precyzję wiercenia.
Wiertła uniwersalne Profi MultiCut Alpen posiadają funkcję zatrzymania udaru.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło uniwersalne, 6.0mm/310mm, Profi MultiCut, Alpen [0055900600100]
- specjalne ostrze szlifowane w 3 płaszczyznach pozwalające na precyzyjne i szybkie wiercenie w różnych materiałach: drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, mur, metale miękkie, stal,
- znakomicie sprawdzi się również podczas wiercenia w cegłach "kratówkach" czy bloczkach typu porotherm - wiercąc wiertłem MultiCut (bez udaru) otrzymujesz otwór o pożądanej średnicy, nie powodując pękania materiału w którym wiercisz,
- polecamy stosowanie wiertła w sytuacjach, gdy potrzeba przewiercić różnorodne materiały podczas jednej operacji bez konieczności wymiany wiertła,
- wiertło Profi Multicut z uchwytem SDS+ można stosować do młotowiertarek SDS+ różnych producentów (AEG, Black&Decker, Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Metabo, Milwaukee, Ryobi i innych),
- funkcja zatrzymania udaru - wiertłami Profi MultiCut wiercimy zawsze bez udaru, dlatego w wiertłach z uchwytem SDS+ rowek prowadzący ma specjalny kształt, automatycznie wyłączający udar, dzięki temu bez problemu możemy wiercić używając młotowiertarki każdego rodzaju,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA UNIWERSALNEGO PROFI MULTICUT ALPEN [0055900600100]
- średnica wiertła: 6.0 mm,
- długość całkowita: 310 mm,
- długość robocza: 250 mm,
- opakowanie: blister,


Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 6 mm |
| długość całkowita wiertła: | 310 mm |
| długość części roboczej: | 250 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741306978 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 310 mm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
