wiertło centrujące do koronek wiertniczych SDS-max 12-128, Alpen [0087101200100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0087101200100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 788 pkt. |
Wiertło pilotujące Ø12-128 do koronek wiertniczych SDS-max, Alpen model [0087101200100], pasujące do wierteł koronowych serii 871 oraz 872.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło centrujące Ø12-128 do koronek wiertniczych SDS-max, Alpen [0087101200100]
- wiertło pilotujące do wierteł koronowych Alpen serii 871 oraz 872
Dane techniczne wiertła centrującego
- długość robocza wiertła: 128mm
- średnica wiertła: 12
| długość całkowita: | 128 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 12 mm |
| EAN: | 9002740978343 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.098 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.43 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
