koronka diamentowa do betonu, 102/400 mm, do wiertnicy DeWalt [DT9767-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT9767-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7068 pkt. |
Koronka diamentowa model [DT9767-QZ] firmy DeWalt do wykonywania otworów o średnicy 102 mm.
Optymalna konstrukcja segmentów umożliwia dużą prędkość wiercenia i zapewnia długą żywotność. Standardowe gwinty wewnętrzne 1 1/4" do stosowania z narzędziami DeWalt i innymi wiertnicami dostępnymi na rynku.
koronka wiertarska diamentowa 102/400 mm, DeWalt DT9767-QZ
- optymalna konstrukcja segmentów umożliwia dużą prędkość wiercenia i zapewnia długą żywotność
- koronka wiertarska przeznaczona do wiercenia w materiałach standardowych i twardych
- standardowe gwinty wewnętrzne 1 1/4" do stosowania z narzędziami DeWalt i innymi wiertnicami dostępnymi na rynku
Dane techniczne koronki DeWalt DT9767-QZ
- średnica koronki: 102 mm
- długość całkowita: 400 mm
- liczba segmentów: 9
| średnica wiertła: | 102 mm |
| długość całkowita wiertła: | 400 mm |
| EAN: | 5035048071762 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.06 kg |
| długość opakowania: | 48.00 cm |
| szerokość opakowania: | 16.00 cm |
| wysokość opakowania: | 15.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
