wiertarko-wkrętarka udarowa Makita [HP333DZ] 12 V Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:HP333DZ
215,01zł brutto
174,80zł netto
224,93zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2150 pkt. |
Wiertarko-wkrętarka z udarem Makita HP333DZ 12V Li-Ion w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Profesjonalna 2-biegowa, kompaktowa wiertarko-wkrętarka o długości 193 mm, z maksymalnym momentem obrotowym o wartości 30 Nm przeznaczona jest do wiercenia udarowego w cegle i elementach murowanych; nadaje się też do wkręcania wkrętów oraz wiercenia bez udaru w drewnie, metalu, materiałach ceramicznych i tworzywach sztucznych.
wiertarko-wkrętarka udarowa Makita HP333DZ 12 V Li-Ion:
- wiertarko - wkrętarka przeznaczona do wiercenia udarowego w cegle i elementach murowanych; nadaje się też do wkręcania wkrętów oraz wiercenia bez udaru w drewnie, metalu, materiałach ceramicznych i tworzywach sztucznych,
- akumulatorowa udarowa wiertarko-wkrętarka wyposażona została w 2-biegi mechaniczne,
- technologia CXT - Compact Extreme Technology - linia narzędzi zasilanych akumulatorem 12 V, które cechuje ergonomia, trwałość i wytrzymałość,
- maszyna kompatyilna z akumulatorami 10,8V,
- ma szybkomocujący uchwyt wiertarski pozwala na szybką wymianę bitów,
- zwiększona sztywność uchwytu,
- regulacja momentu obrotowego (20 stopni + wiercenie),
- posiada regulację prędkości obrotowej spustem włącznika,
- dioda LED - oświetlenie miejsca roboczego,
- obroty w prawo / lewo, hamulec,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY WIERTARKO-WKRĘTARKI HP333DZ:
- napięcie zasilania: 12 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 450 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1700 obr./min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 6750 ud/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 25500 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 21 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 8 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 14 / 30 Nm,
- wymiary (długość całkowita): 193 mm,
- waga (EPTA): 1,1 - 1,3 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki HP333DZ:
- uchwyt do mocowania na pasku: 346909-5,
- końcówka wkrętakowa PH2: 784244-7
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku: 346909-5, końcówka wkrętakowa PH2: 784244-7 instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-25500 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-6750 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-25500 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 8 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 21 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1700 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 193 mm |
| max moment obrotowy : | 30 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 0,8-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381872195 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.2 kg |
| długość opakowania: | 20.7 cm |
| szerokość opakowania: | 7.7 cm |
| wysokość opakowania: | 20.8 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Hp333d |
