wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Makita [DDF484Z] 18V Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF484Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5602 pkt. |
Profesjonalna 2 biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion, 18V MAKITA model DDF484Z, wersja bez akumulatora na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
Wiertarko-wkrętarka ma wydajny silnik bezszczotkowy BLDC, 2 biegi mechaniczne, regulację prędkości obrotowej i możliwość nastawy sprzęgła w 21 pozycjach, pozwala to na bardzo precyzyjną pracę przy wierceniu jak i wkręcaniu. Maksymalny moment obrotowy wynosi 54Nm.
Wiertarko-wkrętarka wykonana jest w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć, ponadto podzespoły przekładni wykonane są z metalu, co zapewnia długą trwałość maszyny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V, Makita [DDF484Z]:
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego + wiercenie,
- regulacja prędkości obrotowej,
- podzespoły przekładni wykonane z metalu zwiększają trwałość narzędzia,
- szybkomocujący uchwyt wiertarski,
- 2 diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- ergonomiczny uchwyt pokryty miękką gumą dla lepszego komfortu pracy,
- hamulec elektroniczny,
- obroty w prawo / lewo,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez walizki, akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA [DDF484Z]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 500 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 2000 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 38 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 30 / 54 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary (długość całkowita): 172 mm,
- waga (EPTA): 1,5 - 1,8 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA [DDF484Z]:
- uchwyt do mocowania na pasku, 346317-0,
- końcówka wkrętakowa nr 2, 784637-8,
- szybkomocujący uchwyt wiertarski, 766027-7,
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DDF484.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DDF484.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DDF484.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku, 346317-0; końcówka wkrętakowa nr 2, 784637-8; szybkomocujący uchwyt wiertarski, 766027-7 |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 38 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 172 mm |
| max moment obrotowy : | 54 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381826310 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.4 kg |
| długość opakowania: | 23 cm |
| szerokość opakowania: | 8.8 cm |
| wysokość opakowania: | 22.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
