wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Makita, 40V Max, Li-Ion, 2x4,0Ah, XGT [DF001GU201]
-
Producent:
-
Kod producenta:DF001GU201
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 35412 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z nowej serii XGT firmy Makita [DF001GU201] w tej wersji z 2 akumulatorami 40V max Li-Ion 4,0Ah i ładowarką. Całość pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Wyposażona w 2-biegową, mechaniczną przekładnię prędkości obrotowej, oraz elektroniczną regulację momentu obrotowego dla optymalnego wkręcania.
Innowacyjna, mocniejsza i bardziej wytrzymała wiertarko-wkrętarka serii XGT, kompatybilna wyłącznie z nowymi akumulatorami o napięciu 40V max została stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników oraz do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa, 2-biegowa wiertarko-wkrętarka, 40V max Li-Ion 2x4,0Ah firmy Makita [DF001GU201]
- mocna wiertarko-wkrętarka z nowej serii XGT 40V max przeznaczona do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności,
- posiada 2-stopniową, mechaniczną przekładnię prędkości obrotowej,
- wkrętarka przy dokręcaniu ma 41 ustawień momentu obrotowego na 1 biegu, oraz 21 ustawień na biegu 2,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego pozwalający osiągnąć wysoki moment obrotowy 140 Nm,
- ma diodę LED podświetlają miejsce pracy (z funkcją opóźnionego wygaszania),
- niewielkie rozmiary pozwalają na wygodną pracę w miejscach o ograniczonym dostępie,
- zgodna z Technologią AFT wyłącza silnik w momencie nagłego spowolnienia lub zatrzymania bitu,
- obroty lewo/prawo i hamulec elektryczny,
- gumowana ergonomiczna rękojeść podnosi komfort pracy i zapewnia pewny uchwyt w każdych warunkach,
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami (40Vmax / 4,0 Ah) i ładowarką.
PARAMETRY WIERTARKO-WKRĘTARKI [DF001GU201]
- napięcie zasilania: 40 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 4,0 Ah,
- zgodne pojemności akumulatora: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0Ah
- prędkość obr. na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-650 obr/min,
- 2 bieg: 0-2600 obr/min, - zakres regulacji momentu obrotowego na:
- 1 biegu: 41 ustawień (w zakresie 1 - 45 Nm),
- 2 biegu: 10 ustawień (w zakresie 1 - 10 Nm), - maksymalna średnica wiercenia w stali: 20 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie:
- wiertło: 50 mm,
- sednik (wiertło gniazdowe): 76 mm,
- otwornica: 152 mm - maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 60/140 Nm.
- uchwyt narzędzia: uchwyt wiertarski szybkomocujący,
- zakres mocowania: 1,5-13,0 mm
- wymiary (długość całkowita): 181 mm
- waga: 2,7-3,0 kg.
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI [DF001GU201]
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,0 kg |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 50 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 20 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2600 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-650 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2600 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 181 mm |
| max moment obrotowy : | 140 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 0197050017666 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DF001G.pdf |
| dokumenty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DF001G.pdf |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Safety Instructions Eu3 |
