wiertarko-wkrętarka akumulatorowa, 2x5.0Ah, 18V XR, DeWalt [DCD800P2T-QW] + organizer i wiertła gratis
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD800P2T-35LAT
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12897 pkt. |
wiertarko-wkrętarka akumulatorowa, 2x5.0Ah, 18V XR, DeWalt [DCD800P2T-QW] + organizer i wiertła gratis, w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, pakowana w praktycznej walizce T-Stak.
Posiada metalową, 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu. Wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, co znacząco wydłuża czas pracy na jednym akumulatorze w porównaniu do tradycyjnego silnika szczotkowego.
Wiertarko-wkrętarka DCD800 przeznaczona jest do uniwersalnego zastosowania wymagającego precyzji oraz dużego momentu obrotowego, ale także lekkiej, wygodnej i kompaktowej budowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V XR DEWALT [DCD800P2T-QW]
- wiertarko-wkrętarka z metalową, 2-biegową wytrzymałą przekładnią, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
- wyposażona jest w wytrzymały i wydajny silnik bezszczotkowy,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się przy pomocy włącznika, co pozwala na pełną kontrolę wykonywanej pracy,
- przekładnia zawiera wyłącznie metalowe koła zębate, co zapewnia maszynie trwałość i wytrzymałość,
- wiertarko-wkrętarka posiada diodę LED z regulacją pochylenia w 3 pozycjach pozwalającą na oświetlenie miejsca pracy,
- kompaktowa konstrukcja ułatwia pracę w niewielkich przestrzeniach,
- posiada ergonomiczny, gumowany uchwyt oraz metalowy zaczep do paska,
- wsuwane mocowanie akumulatorów pozwala na ich szybki montaż i wymianę,
- w tej wersji wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizkę TSTAK.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT [DCD800P2T-QW]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- napięcie akumulatorów: 5,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 650 obr./min.,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 2000 obr./min.,
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5 - 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 55 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 27 / 90 Nm,
- wymiary: 180 x 203 mm,
- waga: 1,28 kg.
SKRZYNIA NARZĘDZIOWA Z ORGANIZERAMI TSTAK ORGANIZER DEWALT [DWST82968-1] - GRATIS
- skrzynia narzędziowa z organizerami z systemu TStak Dewalt ma specjalne zaczepy pozwalające na modułowe, stabilne łączenie skrzyń z tego systemu
- w skrzyni znajduje się 10szt. wyjmowanych pojemników w trzech rozmiarach, do przechowywania drobnych narzędzi i akcesoriów
- unikalna konstrukcja pokrywy unieruchamia wszystkie komory, co zabezpiecza akcesoria w pojemnikach przed wysypywaniem się
- pojemniki na drobiazgi z organizera mogą być używane z sakwami DeWALT
- skrzynia jest wodoodporna i pyłoodporna (klasa ochrony IP54), to zabezpiecza zawartość przed wnikaniem wody i pyłu, zapewniając suchość i bezpieczeństwo
- praktycznie niezniszczalna przezroczysta pokrywka z poliwęglanu, gwarantuje trwałość skrzyni
- skrzynia ma mocne metalowe, antykorozyjne klamry i zawiasy zamykające skrzynię, pozwalające na profesjonalne użytkowanie
- duży, ergonomiczny uchwyt ułatwiający przenoszenie skrzyń
- wymiary skrzyni (szerokość x głębokość x wysokość): 44x33,7x11,95cm
- wymiary pojemników: 2szt. 16x10x9cm; 2szt. 26x4x4,5cm; 6szt. 11x8x9cm
- pojemność 7,8l.
ZESTAW 19 SZT. WIERTEŁ HSS DO METALU SERII SPRINT MASTER FIRMY ALPEN KM-19 [0000810311100] - GRATIS
- wiertła HSS Sprint Master służą do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych czy tworzywach sztucznych,
- najnowszej generacji wiertła HSS Sprint Master firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338,
- przewężenie średnicy wiertła od czubka aż po wylot rowka,
- wiertła mają pogrubiony rdzeń przy uchwycie dzięki czemu wiertła te są bardzo elastyczne, odporne na pękanie podczas pracy,
- posiada częściowo utwardzony rowek wiórowy i wyjątkowo ostre krawędzie skrawające,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 118o,
- dzięki specjalnej geometrii ostrza (wierzchołka) i krawędzi tnących oraz sposobowi hartowania części wiercącej wiertła z serii HSS Sprint cechują się dużą szybkością wiercenia (do 30% wyższą od tradycyjnych wierteł HSS) oraz 3-krotnie wyższą trwałością,
- zalecane do stosowania w ręcznych wiertarkach elektrycznych i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych.
ZESTAW WIERTEŁ DO METALU KM-19 ALPEN [0000810311100] ZAWIERA - GRATIS
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 1,0 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 1,5 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 2,0 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 2,5 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 3,5 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 4,0 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 4,5 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 5,0 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 5,5 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 6,0 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 6,5 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 7,0 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 7,5 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 8,0 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 8,5 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 9,0 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 9,5 mm,
- wiertło HSS Sprint Master o średnicy 10,0 mm.
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT [DCD800P2T-QW]
- 2 akumulatory 18V XR / 5,0Ah,
- ładowarka wielonapięciowa,
- zaczep do paska,
- kufer transportowy TSTAK,
- wodoszczelny organizer DeWALT [DWST82968-1],
- zestaw wierteł do metalu ALPEN [0000810311100],
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,28 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V XR / 5,0Ah, ładowarka wielonapięciowa, zaczep do paska, kufer transportowy TSTAK, wodoszczelny organizer DeWALT [DWST82968-1], zestaw wierteł do metalu ALPEN [0000810311100], instrukcja obsługi. |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 55 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-650 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 180 x wys 203 mm |
| max moment obrotowy : | 90 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 203 mm |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
