wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V XR, DeWalt [DCD771D2-QW] 2x2,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD771D2-QW
464,40zł brutto
377,56zł netto
532,39zł
Promocja trwa do 30.04.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4644 pkt. |
2-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V XR, DeWALT DCD771D2-QW, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 2,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa.
16-stopniowa regulacja momentu obrotowego zapewnia bardzo precyzyjny dobór właściwego momentu obrotowego do wykonywanej pracy, co umożliwia optymalne wkręcanie i wiercenie wieloma średnicami w różnorodnych materiałach. Metalowa przekładnia zapewnia dużą wytrzymałość i trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18X XR, DeWalt [DCD771D2-QW]:
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka z metalową przekładnia zwiększającą wydajność i wytrzymałość,
- 16-stopniowa regulacja momentu obrotowego zapewnia bardzo precyzyjny dobór właściwego momentu obrotowego do wykonywanej pracy, co umożliwia optymalne wkręcanie i wiercenie wieloma średnicami w różnorodnych materiałach,
- wygodny wyłącznik umożliwia płynną regulację obrotów,
- uchwyt 13 mm z blokadą wrzeciona pozwalają szybko wymienić wiertło lub końcówkę wkrętarską,
- ergonomiczna konstrukcja spustu pozwala na pełna kontrolę,
- kompaktowa budowa i ogumowany uchwyt zapewniają dobry chwyt maszyny i wygodną pracę,
- jasne, białe światło LED z funkcją opóźnienia wyłączenia zapewnia świetną widoczność oraz daje funkcjonalność latarki,
- wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w wytrzymałej walizce z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT [DCD771D2-QW]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym
- bieg 1: 0 - 450 obr./min.,
- bieg 2: 0 - 1500 obr./min., - uchwyt wiertarski: 1,5-13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w stali: 13 mm,
- w drewnie: 30 mm, - maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 24 / 42 Nm,
- wymiary: 219 x 191 x 53 mm,
- waga (bez akumulatora: 1,65 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT [DCD771D2-QW]:
- 2 akumulatory 18V XR / 2,0 Ah,
- ładowarka uniwersalna 18V,
- walizka z tworzywa.
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,65 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V XR / 2,0 Ah, ładowarka uniwersalna 18V, walizka z tworzywa. instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 20 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1500 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1500 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 219 x 191 x 53 mm |
| max moment obrotowy : | 42 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5054905249274 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.97 kg |
| długość opakowania: | 38.60 cm |
| szerokość opakowania: | 34.50 cm |
| wysokość opakowania: | 11.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
