wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V, mocowanie 1/4" i QuickIN, ASCM 18-4 QM AS, Fein [71161561000] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:71161561000
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20431 pkt. |
Profesjonalna 4-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V ASCM 18-4 QM AS, FEIN 71161561000, bez udaru, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce systemowej L-Boxx 136.
Wiertarko-wkrętarka z mocowaniem końcówek na sześciokąt 1/4" i dodatkowym uchwytem wiertarskim QuickIN na wyposażeniu, przeznaczona do prac profesjonalnych. Wyposażona jest w bezszczotkowy silnik PowerDrive o wysokiej sprawności i trwałości.
Dodtakowy, teleskopowy uchwyt boczny zapewnia większą kontrolę nad narzędziem podczas pracy.
Wiertarko-wkrętarka jest kompatybilna z akumulatorami Fein 18V oraz Bosch Professional 18V, od roku 2008 i akumulatorami AMPShare.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V, ASCM 18-4 QM AS, Fein [71161561000]:
- 4-biegowa wiertarko-wkrętarka wyposażona w wytrzymały bezszczotkowy silnik FEIN PowerDrive o wysokiej sprawności i trwałości,
- z mocowaniem końcówek na sześciokąt 1/4" i dodatkowym uchwytem wiertarskim QuickIN, przeznaczona do prac profesjonalnych,
- wyposażona jest w metalowy uchwyt wiertarski QuickIN (120 Nm) ze szczękami zaciskowymi z węglików spiekanych,
- dzięki systemowi FEIN QuickIN po zastosowaniu dostępnych oddzielnie głowic wiertarko-wkrętarka doskonale sprawdzi się do szerokiej gamy prac, takich jak wiercenie, wiercenie rdzeniowe, gwintowanie, pogłębianie i wkręcanie,
- beznarzędziowa wymiana przystawek QuickIN zapewnia szybką pracę,
- elektroniczne ustawianie momentu obrotowego (15+1),
- doskonale sprawdzi się do gwintowania do M14 oraz wiercenia otwornicami z węglików spiekanych do 80 mm,
- wkręca śruby 10 x 400 mm bez wstępnego nawiercania,
- innowacyjna funkcja poprawiania umożliwia wkręcanie w drewnie ze zmniejszoną prędkością, aby uzyskać doskonałe efekty pracy,
- posiada wyraźnie oznaczony, intuicyjny panel sterowania,
- obroty w prawo / lewo,
- przekładnie wykonane są z metalu, dzięki czemu podniesiona została trwałość narzędzia,
- zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem, elektroniczna ochrona przed przeciążeniem i hamulec zapewniają kompleksową ochronę operatora,
- oświetlenie LED z funkcją ściemniania idealnie oświetli miejsce pracy w zależności od materiału,
- dodatkowy, teleskopowy uchwyt boczny zapewnia większą kontrolę nad narzędziem podczas pracy,
- z boku obudowy wiertarko-wkrętarki można zamocować uchwyt do końcówek i hak do paska,
- jest kompatybilna z akumulatorami Fein 18V oraz Bosch Professional 18V, od roku 2008 i akumulatorami AMPShare,
- wiertarko-wkrętarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI FEIN [71161561000]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion / Li-Ion ProCORE,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 430 obr./min.,
- 2 bieg: 850 obr./min.,
- 3 bieg: 2000 obr./min.,
- 4 bieg: 4000 obr./min., - maksymalny moment obrotowy (materiał twardy / miękki): 130 (70 / 50) Nm,
- uchwyt narzędzia: szybkomocujący uchwyt wiertarski: 1,5 - 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
- wiertło stalowe kręte: 13 mm,
- wiertło rdzeniowe, wiercenie w stali: 30 mm,
- otwornica, wiercenie w stali: 80 mm,
- wiercenie w drewnie: 60 mm, - gwintowanie: M14,
- wymiary (D x S x W): 160 x 65 x 210 mm,
- waga (EPTA): 1,3 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI FEIN [71161561000]:
- szybkomocujący uchwyt wiertarski QuickIN 1,5-13 mm,
- boczny uchwyt teleskopowy,
- hak do paska,
- uchwyt do końcówek,,
- walizka z tworzywa L-Boxx 136,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | szybkomocujący uchwyt wiertarski QuickIN 1,5-13 mm, boczny uchwyt teleskopowy, hak do paska, uchwyt do końcówek,, walizka z tworzywa L-Boxx 136, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 60 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 80 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-4000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 430 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 850 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 160 x 65 x 210 mm |
| max moment obrotowy : | 130 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : |
|
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Fein: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Fein umożliwia przedłużenie gwarancji do 3 lat na elektronarzędzia, akumulatory litowo-jonowe FEIN i ładowarki, pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, na stronie producenta (https://my.fein.com/user-account/login), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie https://fein.com/pl_pl/serwis/3-lata-gwarancji-fein-plus/. |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
