wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V Makita [DDF487RTJ] 2x5,0Ah, Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF487RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12761 pkt. |
Profesjonalna 2 biegowa wiertarko-wkrętarka 18V Makita DDF487RTJ, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 5,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w najnowszy, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC. Wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Regulacja prędkości obrotowej oraz 20-stopniowa regulacja momentu obrotowego i funkcja wiercenia pozwalają na precyzyjne wkręcanie i wiercenie. Maksymalny moment obrotowy wynosi 40Nm.
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V, Makita [DDF487RTJ]:
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym BLDC,
- została wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- z bardzo precyzyjną regulacją momentu obrotowego na pierścieniu (20 stopni) + funkcja wiercenia,
- moment obrotowy sprzęgła jest regulowany w zakresie 1,0 - 5,0 Nm, a maksymalny moment obrotowy narzędzia wynosi 40 Nm,
- płynna regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- elementy przekładni wykonane z metalu oraz obudowa przekładni wykonana z aluminium podnoszą trwałość narzędzia,
- wiertarko-wkrętarka posiada podwójną diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania, która znakomicie oświetla miejsce pracy,
- wyposażona w uchwyt wiertarski samozaciskowy,
- ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt pokryty elastomerem zwiększa wygodę pracy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC
Dane techniczne wiertarko-wkrętarki Makita [DDF487RTJ]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 500 obr./min.,
- 2 bieg: 0 - 1700 obr./min., - maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie:
- wiertło: 36 mm,
- sednik: 35 mm,
- otwornica: 51 mm, - maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 25 / 40 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 73 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 150 x 81 x 248 mm,
- waga: 0,94 kg
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki Makita [DDF487RTJ]:
- 2 akumulatory BL1850B (18V / 5,0Ah),
- ładowarka DC18RC,
- samozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm [763261-0],
- uchwyt do zawieszenia na pasku: [346317-0],
- końcówka wkrętakowa podwójna PH2 - S6 [784637-8],
- walizka MAKPAC typ 2 [821550 -0],
- wkład do walizki MAKPAC [837670-0],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1850B (18V / 5,0Ah), ładowarka DC18RC, samozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm [763261-0], uchwyt do zawieszenia na pasku: [346317-0], końcówka wkrętakowa podwójna PH2 - S6 [784637-8], walizka MAKPAC typ 2 [821550 -0], wkład do walizki MAKPAC [837670-0], instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 36 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1700 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 150 x 81 x 248 mm |
| max moment obrotowy : | 40 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381736619 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 16.24 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
