Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V Makita [DDF487RAJ] 2x2,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF487RAJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10648 pkt. |
Profesjonalna 2 biegowa wiertarko-wkrętarka 18V Makita DDF487RAJ, w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 2,0 Ah i ładowarką pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w najnowszy, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC. Wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Regulacja prędkości obrotowej oraz 20-stopniowa regulacja momentu obrotowego i funkcja wiercenia pozwalają na precyzyjne wkręcanie i wiercenie. Maksymalny moment obrotowy wynosi 40Nm.
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Makita [DDF487RAJ]:
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka przeznaczona do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych oraz do wkręcania i wykręcania śrub i wkrętów w wymienione materiały,
- wyposażona jest w najnowszej generacji bezszczotkowy silnik prądu stałego (BLDC) o świetnych parametrach pracy,
- została wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- z bardzo precyzyjną regulacją momentu obrotowego na pierścieniu (20 stopni) + funkcja wiercenia,
- moment obrotowy sprzęgła jest regulowany w zakresie 1,0 - 5,0 Nm, a maksymalny moment obrotowy narzędzia wynosi 40 Nm,
- płynna regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- elementy przekładni wykonane z metalu oraz obudowa przekładni wykonana z aluminium podnoszą trwałość narzędzia,
- wiertarko-wkrętarka posiada podwójną diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania, która znakomicie oświetla miejsce pracy,
- wyposażona w uchwyt wiertarski samozaciskowy,
- ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt pokryty elastomerem zwiększa wygodę pracy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami 2,0 Ah i ładowarką.
Dane techniczne wiertarko-wkrętarki Makita [DDF487RAJ]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 500 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1700 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie:
- wiertło: 36 mm,
- sednik: 35 mm,
- otwornica: 51 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 25 / 40 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary (długość całkowita): 150 mm,
- Waga (EPTA): 1,3 - 1,6 kg
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki Makita [DDF487RAJ]:
- ładowarka DC18RC: [195584-2],
- 2 akumulatory 2,0Ah - BL1820B: [197254-9],
- samozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm,
- uchwyt do zawieszenia na pasku: [346317-0],
- końcówka wkrętakowa nr 2: [784637-8],
- walizka systemowa MAKPAC typ 2: [821550-0],
- wkład do walizki MAKPAC: [837670-0],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC18RC: [195584-2], 2 akumulatory 2,0Ah - BL1820B: [197254-9], samozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm, uchwyt do zawieszenia na pasku: [346317-0], końcówka wkrętakowa nr 2: [784637-8], walizka systemowa MAKPAC typ 2: [821550-0], wkład do walizki MAKPAC: [837670-0], instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 36 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1700 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 158 mm |
| max moment obrotowy : | 40 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381736596 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.68 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 16.24 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Ddf487 |
