wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V, Makita [DDF485RTJ] 2x5,0Ah, Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF485RTJ
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11972 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V MAKITA DDF485RTJ, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 5,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MakPac. Doskonale sprawdzi się podczas prac monterskich, konstrukcyjnych czy konserwacyjnych.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w najnowszy bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC. Wyprodukowana w technologii XPT, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Regulacja prędkości obrotowej oraz 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego i funkcja wiercenia pozwalają na precyzyjne wkręcanie i wiercenie. Maksymalny moment obrotowy wynosi 50Nm.
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Makita [DDF485RTJ]:
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka wyposażona wytrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- z precyzyjną regulacją momentu obrotowego na pierścieniu (21 stopni) + funkcja wiercenia,
- obroty w prawo / lewo,
- maksymalny moment obrotowy 50 / 25 Nm,
- płynna regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- przekładnie wykonane są z metalu, dzięki czemu podniesiona została trwałość narzędzia,
- podwójna dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetla miejsce pracy,
- ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt pokryty elastomerem zapewnia większy komfort użytkownika,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce MakPac.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA [DDF485RTJ]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 500 obr./min.,
- 2 bieg: 0 - 1900 obr./min., - maksymalna średnica wiercenia
- w stali: 13 mm,
- w drewnie: 38 mm, - maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 27 / 50 Nm,
- uchwyt narzędzia: szybkomocujący uchwyt wiertarski: 1,5 - 13 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 74 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 169 x 79 x 255 mm,
- waga (EPTA): 1,4 - 1,7 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA [DDF485RTJ]:
- 2 akumulatory BL1850 (18V / 5,0Ah) LXT,
- ładowarka DC18RC,
- szybkomocujący uchwyt wiertarski,
- końcówka wkrętakowa podwójna PH2 -S6, 45 mm [784637-8],
- hak do paska [346317-0],
- śruba 4x12 [251314-2],
- walizka MakPac typ 2 [821550-0],
- wkład do walizki MakPac [837916-4],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1850 (18V / 5,0Ah) LXT, ładowarka DC18RC, szybkomocujący uchwyt wiertarski, końcówka wkrętakowa podwójna PH2 -S6, 45 mm [784637-8], hak do paska [346317-0], śruba 4x12 [251314-2], walizka MakPac typ 2 [821550-0], wkład do walizki MakPac [837916-4], instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 38 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1900 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1900 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 169 x 79 x 255 mm |
| max moment obrotowy : | 50 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| natężenie hałasu: | 74 dB |
| EAN: | 088381866439 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.1 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
