wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V Makita [DDF485RFJ] Li-Ion, 2x3,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF485RFJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10752 pkt. |
Profesjonalna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion, 18V MAKITA model DDF485RFJ, wersja z 2 akumulatorami 3,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce.
2 biegi mechaniczne oraz regulacja prędkości obrotowej pozwala na bardzo precyzyjna pracę przy wierceniu jak i wkręcaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V LI-ION MAKITA DDF485RFJ
- przeznaczona do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych oraz do wkręcania wkrętów we wspomniane materiały,
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą spustu włącznika,
- 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego,
- obroty w prawo / lewo,
- hamulec elektroniczny,
- uchwyt szybkomocujący,
- dostarczana w walizce z dwoma akumulatorami BL1830 (18 V / 3,0 Ah) i ładowarką.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA DDF485RFJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- pojemność akumulatora: 3,0 Ah,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 500 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1900 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 38 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 27 / 50 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary (długość całkowita): 169 mm,
- waga (EPTA): 1,4 - 1,7 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah).
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA DDF485RFJ
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- uchwyt do mocowania na pasku: 346317-0,
- szybkomocujący uchwyt wiertarski: 766027-7,
- końcówka wkrętakowa nr 2: 784637-8,
- walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0,
- wkład do walizki MAKPAC: 837916-4,
- 2 akumulatory BL1830B (18 V / 3,0 Ah)
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,7 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC18RC: 195584-2, uchwyt do mocowania na pasku: 346317-0, szybkomocujący uchwyt wiertarski: 766027-7, końcówka wkrętakowa nr 2: 784637-8, walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0, wkład do walizki MAKPAC: 837916-4, 2 akumulatory BL1830B (18 V / 3,0 Ah) |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 38 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1900 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1900 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 179 x szr 78 x wys 256 mm |
| max moment obrotowy : | 45 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381866361 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.1 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
