wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V, 65Nm, Makita [DDF490WVX7] 2x2,0Ah, LXT BASIC, z zestawem akcesoriów
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF490WVX7
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8990 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V DDF490 z zestawem 70 szt. akcesoriów, Makita DDF490WVX7, dostarczana z 2 akumulatorami serii LXT BASIC o pojemności 2,0Ah i ładowarką LXT BASIC, pakowana w walizce z szufladą na akcesoria.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w wtrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC. Wyprodukowana w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Regulacja prędkości obrotowej oraz 20-stopniowa regulacja momentu obrotowego i funkcja wiercenia pozwalają na precyzyjne wkręcanie i wiercenie. Maksymalny moment obrotowy wynosi 65 Nm.
W skład zestawu akcesoriów wchodzą wiertła do metalu i drewna, końcówki nasadowe 1/4" i końcówki wkrętakowe z mocowaniem na sześciokąt 1/4" do różnego rodzaju śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V, DDF490 z zestawem akcesoriów, Makita [DDF490WVX7]:
WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V MAKITA [DDF490]:
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym BLDC,
- została wykonana w Technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażona w uchwyt wiertarski samozaciskowy,
- z precyzyjną regulacją momentu obrotowego na pierścieniu (20 stopni) + funkcja wiercenia,
- płynna regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- maksymalny moment obrotowy wynosi 65 Nm,
- hamulec elektryczny zapewnia maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora,
- wiertarko-wkrętarka posiada wbudowaną diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania, która znakomicie oświetla miejsce pracy,
- ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt pokryty elastomerem zwiększa wygodę pracy,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI 18V MAKITA [DDF490]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 500 obr./min.,
- 2 bieg: 0 - 1900 obr./min., - maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 38 mm,
- maksymalny moment obrotowy: 65 Nm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 27 / 50 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 78 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji, wiercenie w metalu: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 167 x 81 x 255 mm,
- waga bez akumulatora: 1,0 kg
- waga z akumulatorem: 1,4 - 1,7 kg
Zestaw 70 szt. akcesoriów 1/4":
- 18 szt. wierteł do metalu: 2x1,5 / 2x2 / 2x2,5 / 2x3 / 3,5 / 2x4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6 / 6,5 / 7 / 8 mm,
- 6 szt. wierteł do drewna: 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm,
- 3 szt. wierteł łopatkowych do drewna: 16, 22, 25 mm,
- 1 pogłębiacz stożkowy,
- 1 szablon średnic,
- 20 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 25 mm:
- do śrub krzyżowych typu Philips: PH1 / 2xPH2 / PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: 2xPZ1 / 2xPZ2 / 2xPZ3,
- do śrub typu TORX: T20 / T25 / T30 / T40,
- do śrub prostych: 5,5 / 6,5 mm,
- do śrub imbusowych typu HEX: 3, 4, 5, 6 mm, - 10 szt. końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 50 mm:
- do śrub krzyżowych typu Philips: PH1, PH2, PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1, PZ2, PZ3,
- do śrub typu TORX: T25, T30,
- do śrub prostych: 5,5 / 6,5 mm, - uchwyt magnetyczny 1/4" do końcówek o długości 60 mm,.
- 10 szt. końcówek nasadowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4": 5 / 5,5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 mm
WYPOSAŻENIE ZESTAWU Z WIERTARKO-WKRĘTARKĄ18V MAKITA [DDF490WVX7]:
- wiertarko-wkrętarka 18V DDF490,
- 2 akumulatory BLB182 (18V / 2,0Ah) LXT BASIC,
- ładowarka DC18WA LXT BASIC,
- szybkomocujący uchwyt wiertarski 13 mm [763260-2],
- wkład do walizki na wiertarko-wkrętarkę,
- wkład do walizki z zestawem 70 szt. akcesoriów,
- walizka z szufladą,
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DDF490.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DDF490.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DDF490.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,4 - 1,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,0 kg |
| na wyposażeniu: | wiertarko-wkrętarka 18V DDF490, 2 akumulatory BLB182 (18V / 2,0Ah) LXT BASIC, ładowarka DC18WA LXT BASIC, szybkomocujący uchwyt wiertarski 13 mm [763260-2], wkład do walizki na wiertarko-wkrętarkę, wkład do walizki z zestawem 70 szt. akcesoriów, walizka z szufladą, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 38 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1800 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1900 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 167 x 81 x 255 mm |
| max moment obrotowy : | 73 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| natężenie hałasu: | 78 dB |
| EAN: | 197050012975 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 43 cm |
| szerokość opakowania: | 31 cm |
| wysokość opakowania: | 26 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
