wiertarka 2-biegowa na stopie magnetycznej, 1150W, zakres pracy 12-50mm, Makita [HB500]
-
Producent:
-
Kod producenta:HB500
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 53934 pkt. |
Elektryczna, bezudarowa wiertarka na stopie magnetycznej firmy Makita HB500 wyposażona w silnik o mocy 1200W i uchwyt do wierteł koronowych / frezów pierścieniowych typu WELDON 5/8'' (19mm). Całość pakowana w kartonie.
Znakomicie sprawdza się przy wierceniu precyzyjnych otworów w konstrukcjach stalowych, mostach, halach.
Posiada dwie prędkości pracy 350 i 650 obr/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna 2-biegowa, wiertarka na stopie magnetycznej 1150W, Makita HB500:
- elektryczna 2-biegowa wiertarka bez udaru na stopie magnetycznej wyposażona w silnik o mocy 1150W,
- do wiercenia w elementach stalowych z uchwytem typu Weldon 19mm (5/8'') ,
- posiada zintegrowany system chłodzenia cieczą,
- wiertarka ma posuw ręczny,
- znakomicie sprawdza się przy wierceniu precyzyjnych otworów w konstrukcjach stalowych, mostach, halach
- wiertarka HB500 ma dużą siłę przyciągania elektromagnetycznego 907kG, co zapewnia bezpieczną pracę,
- maszyna wyposażona została w zintegrowany system chłodzenia cieczą.
Dane techniczne wiertarki Makita HB500:
- moc: 1150W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 350/650 obr/min,
- długość skoku wiertła: 140 mm,
- siła przyciągania elektromagnesu: 907kG,
- powierzchnia stopy: 180x100 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: Weldon 19mm (5/8''),
- zakres wiercenia w stali: 12-50 mm,
- waga (EPTA): 18,5 kg.
Wyposażenie wiertarki Makita HB500:
- uchwyt do wierteł rurowych: [BD062],
- osłona,
- zbiornik na ciecz chłodzącą z zaworem i wężykiem,
- olej do sporządzania cieczy chłodzącej,
- obejma mocująca pojemnik na ciecz,
- uchwyty do korby posuwu 3szt.,
- klucze imbusowe: 2,5; 3; 4; 5; 6,
- pas zabezpieczający,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 18,5 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do wierteł rurowych: [BD062], osłona, zbiornik na ciecz chłodzącą z zaworem i wężykiem, olej do sporządzania cieczy chłodzącej, obejma mocująca pojemnik na ciecz, uchwyty do korby posuwu 3szt., klucze imbusowe: 2,5; 3; 4; 5; 6, pas zabezpieczający, |
| max średnica wiercenia w stali: | 12-50 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 650 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 350 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 650 obr/min |
| wymiary: | 290 mm |
| moc znamionowa: | 1150 W |
| liczba biegów: | 2 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | Weldon 5/8'' (19mm) |
| opakowanie: | karton |
| długość skoku wiertła: | 140 mm |
| siła przyciągania elektromagnesu: | 907 kG |
| wymiar stopy: | 180x100 mm |
| EAN: | 0883816229816 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 23.35 kg |
| długość opakowania: | 71 cm |
| szerokość opakowania: | 46 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
