wiertarka na stopie magnetycznej 1050W Makita [HB350] średnica wiercenia 12-35 mm
-
Producent:
-
Kod producenta:HB350
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 28580 pkt. |
Elektryczna wiertarka na stopie magnetycznej Makita HB350 bez udaru, wyposażona w silnik o mocy 1050W i uchwyt do wierteł koronowych / frezów pierścieniowych typu WELDON 5/8'' (19mm), dostarczana w walizce.
Lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że wiertarka znakomicie sprawdzi się przy wierceniu precyzyjnych otworów w konstrukcjach stalowych, mostach, halach.
Elektryczna wiertarka na stopie magnetycznej 1050W Makita [HB350]:
- elektryczna wiertarka bez udaru na stopie magnetycznej wyposażona w silnik o mocy 1050W,
- przeznaczona jest do wiercenia w elementach stalowych i metalowych,
- wyposażona w uchwyt typu Weldon 19mm (5/8''),
- z szybką i beznarzędziową wymianą wiertła,
- lekka i kompaktowa konstrukcja wiertarki ułatwia jej przenoszenie i transport,
- wiertarka posiada dużą siłę przyciągania elektromagnetycznego 815 kg, co zapewnia bezpieczną pracę,
- maszyna wyposażona została w system smarowania olejem dla gładkiego wiercenia,
- wiertarka dostarczana jest w walizce.
Dane techniczne wiertarki Makita [HB350]:
- moc: 1050W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 850 obr/min,
- siła przyciągania elektromagnesu: do 815 kg,
- typ uchwytu wiertarskiego: Weldon 19mm (5/8''),
- średnica wiercenia: 12 - 35 mm,
- wymiary (długość całkowita): 270 mm,
- waga (EPTA): 11,5 kg
Wyposażenie wiertarki Makita [HB350]:
- walizka,
- zbiornik na ciecz chłodzącą z zaworem i wężykiem,
- klucze imbusowe: 3; 4; 5,
- pas zabezpieczający,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 11,5 kg |
| na wyposażeniu: | walizka, zbiornik na ciecz chłodzącą z zaworem i wężykiem, klucze imbusowe: 3; 4; 5, pas zabezpieczający, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w stali: | 12-35 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-850 obr/min |
| wymiary: | dł. 270 mm |
| moc znamionowa: | 1050 W |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 19 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | Weldon 5/8'' (19mm) |
| opakowanie: | karton |
| siła przyciągania elektromagnesu: | 815 kg |
| EAN: | 088381732789 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 17 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 55 cm |
| wysokość opakowania: | 19 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
