wiertarka kolumnowa z 9 prędkościami, 630W, zakres pracy do 16mm, 365 Smart [SM-04-01116]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-04-01116
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11377 pkt. |
Wiertarka kolumnowa z 9 prędkościami o mocy 630W firmy 365 Smart o symbolu [SM-04-01116] posiada kluczykowy uchwyt wiertarski do 16mm.
Na wyposażeniu wiertarki jest stół roboczy z możliwością regulacji wysokości oraz kąta nachylenia 0-45º,
Wiertarka ma możliwość zmiany prędkości obrotowej w zakresie od 420 do 2700 obr/min, oraz posiada regulację i możliwość ograniczenia głębokości wiercenia od 0-60mm,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertarka kolumnowa z 9 prędkościami o mocy 630W firmy 365Smart [SM-04-01116]:
- wiertarka kolumnowa bez udaru z ruchomym stołem wyposażona w silnik o mocy 630W, z maksymalną średnicą wiercenia w metalu do 16 mm,
- ma możliwość zmiany prędkości obrotowej na: 420 /600 / 770 / 900 / 1100 / 1400 / 1980 /2200 / 2700 obr/min,
- na wyposażeniu wiertarki jest stół roboczy z możliwością regulacji wysokości oraz kąta nachylenia w zakresie 0-45º,
- urządzenie posiada regulację i możliwość ograniczenia głębokości wiercenia w zakresie od 0-60mm,
- maksymalny skok wrzeciona wiertarki to 60 mm,
- wiertarka SM-04-01116 posiada kluczykowy uchwyt wiertarski, oraz specjalną osłonę zabezpieczającą operatora,
Dane techniczne wiertarki [SM-04-01116]:
- moc znamionowa: 630W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 420 /600 / 770 / 900 / 1100 / 1400 / 1980 /2200 / 2700 obr/min,
- długość skoku wiertła: 60 mm,
- powierzchnia stołu: 195 x 195 mm,
- średnica kolumny: 60 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: kluczykowy do 16mm,
- maksymalna odległość stołu od wrzeciona: 410 mm,
- maksymalna odległość podstawy od wrzeciona: 525 mm,
- wysokość całkowita: 810 mm,
- zakres wiercenia w stali: 16 mm,
- waga : 31 kg.
- wymiary opakowania: 710 x 440 x 260 mm
Wyposażenie wiertarki [SM-04-01116]:
- imadło do wiertarki kolumnowej,
| waga kg: | 31 kg |
| na wyposażeniu: | imadło |
| max średnica wiercenia w stali: | 16 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 420-2700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 420 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 600 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 770 obr/min |
| wymiary: | wys 840 mm |
| moc znamionowa: | 550 W |
| liczba biegów: | 9 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 16 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| długość skoku wiertła: | 60 mm |
| wymiar stopy: | 195x195 mm |
| EAN: | 5901769684508 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
