wiertarka kolumnowa z 12 prędkościami, 600W, zakres pracy do 16mm, 365 Smart [SM-04-01119]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-04-01119
1370,96zł brutto
1114,60zł netto
1843,77zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13709 pkt. |
Wiertarka kolumnowa z 12 prędkościami o mocy 600W, 365 Smart SM-04-01119, z kluczykowym uchwytem wiertarskim do 16mm.
Na wyposażeniu wiertarki jest stół roboczy z możliwością regulacji wysokości oraz kąta nachylenia 0-45º,
Wiertarka ma możliwość zmiany prędkości obrotowej w zakresie od 420 do 2700 obr./min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertarka kolumnowa z 12 prędkościami o mocy 600W, 365Smart [SM-04-01119]:
- wiertarka kolumnowa bez udaru z ruchomym stołem wyposażona w silnik o mocy 600 W, z maksymalną średnicą wiercenia w metalu do 16 mm,
- ma możliwość zmiany prędkości obrotowej na: 420 / 600 / 680 / 770 / 900 / 1000 / 1100 / 1220 / 1400 / 1980 / 2200 / 2700 obr./min.,
- na wyposażeniu wiertarki jest stół roboczy z możliwością regulacji wysokości oraz kąta nachylenia w zakresie 0-45º,
- urządzenie posiada regulację i możliwość ograniczenia głębokości wiercenia w zakresie od 0 do 60 mm,
- maksymalny skok wrzeciona wiertarki wynosi 60 / 80 mm,
- maksymalna odległość wrzeciona od kolumny wiertarki 252 mm,
- wiertarka posiada kluczykowy uchwyt wiertarski, oraz specjalną osłonę zabezpieczającą operatora oraz dodatkowe imadło pomocnicze.
Dane techniczne wiertarki [SM-04-01119]:
- moc znamionowa: 600 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 420 / 600 / 680 / 770 / 900 / 1000 / 1100 / 1220 / 1400 / 1980 / 2200 / 2700 obr./min.,
- długość skoku wiertła: 60 / 80 mm,
- powierzchnia stołu: 195 x 195 mm,
- średnica kolumny: 60 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: kluczykowy do 16 mm,
- maksymalna odległość stołu od wrzeciona: 825 mm,
- maksymalna odległość podstawy od wrzeciona: 1255 mm,
- wysokość całkowita: 1600 mm,
- zakres wiercenia w stali: 16 mm,
- waga: 26,3 kg,
- wymiary opakowania: 710 x 440 x 260 mm
Wyposażenie wiertarki [SM-04-01119]:
- imadło do wiertarki kolumnowej,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 26,3 kg |
| na wyposażeniu: | imadło, instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w stali: | 16 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 420-2700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 420 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 600 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 680 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 770 obr/min |
| wymiary: | wys. 1600 mm |
| moc znamionowa: | 600 W |
| liczba biegów: | 12 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 16 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | kluczykowy |
| opakowanie: | karton |
| długość skoku wiertła: | 60 / 80 mm |
| wymiar stopy: | 195x195 mm |
| EAN: | 5901769687509 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 1600 mm |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
