wentylator mechaniczny akumulatorowy 12V max (10,8V) Makita [CF100DZ] Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:CF100DZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2177 pkt. |
Akumulatorowy wentylator mechaniczny Makita [CF100DZ], jest z zasilaczem sieciowym 230 V, bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Wentylator z 3-stopniową regulacją prędkości i możliwością zmiany kąta pochylenia głowicy znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczna jest dobra wentylacja. Akumulatorowy wentylator CF100DZ można również zamocować na statywie z gwintem 5/8" lub na regulowanym haku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wentylator mechaniczny akumulatorowy Makita [CF100DZ]:
- wentylator akumulatorowy zasilany akumulatorem 10,8V (12V max), lub zasilaczem sieciowym 230 V,
- posiada możliwość 3-stopniowej regulacji prędkości (wysoka, średnia i niska),
- kąt pochylenia głowicy wentylatora można regulować w górę 90° (maks.), w dół 45° (maks.), w lewo 90° (maks.), w prawo 90° (maks.),
- średnica wentylatora wynosi 18 cm,
- kompaktowe rozmiary pozwalają na zainstalowanie wentylatora w miejscu o ograniczonej przestrzeni,
- wentylator posiada regulowany hak umożliwiający jego zawieszenie,
- ma również możliwość zamontowania na statywie (gwint 5/8"),
- dostarczany jest z zasilaczem sieciowym 230 V, bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Parametry techniczne wentylatora Makita [CF100DZ]:
- napięcie zasilania: 10,8V (12V max),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- czas pracy z akumulatorem BL1015:
- wysoka moc: 105 min,
- średnia moc: 145 min.,
- niska moc: 240 min.,
- czas pracy z akumulatorem BL1020B:
- wysoka moc: 135 min.,
- średnia moc: 190 min.,
- niska moc: 315 min.,
- czas pracy z akumulatorem BL1040B:
- wysoka moc: 275 min.,
- średnia moc: 380 min.,
- niska moc: 630 min.,
- maksymalna prędkość powietrza:
- wysoka moc: 180 m/min,
- średnia moc: 150 m/min,
- niska moc: 120 m/min,
- maksymalny przepływ powietrza:
- wysoka moc: 4,6 m³/min,
- średnia moc: 3,8 m³/min,
- niska moc: 3,0 m³/min,
- wymiary: 149 x 260 x 252 mm,
- waga (EPTA): 1,2 - 1,4 kg
Wyposażenie wentylatora Makita [CF100DZ]:
- zasilacz sieciowy 230V: [TE00000211],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 149 x 260 x 252 mm |
| max prędkość powietrza: | 180 m/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381847063 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 252 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.05 kg |
| długość opakowania: | 56 cm |
| szerokość opakowania: | 31 cm |
| wysokość opakowania: | 34 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
