uniwersalny ściągacz izolacji z kabli teleinformacyjnych, przekroje 0,2-4,0mm², Knipex [16 65 125 SB]
-
Producent:
-
Kod producenta:16 65 125 SB
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2091 pkt. |
Uniwersalny ściągacz izolacji KNIPEX 1665-125SB przeznaczony jest do ściągania izolacji z kabli teleinformatycznych UTP + STP o średnicy 4,5-10,0mm oraz do ściągania izolacji z przewodów o przekroju 0,2 / 0,3 / 0,8 / 1,5 / 2,5 / 4,0mm²
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.uniwersalny ściągacz izolacji firmy KNIPEX 16 65 125 SB:
- przeznaczony jest do ściągania izolacji z kabli teleinformatycznych UTP + STP, CAT 5, CAT 6, CAT 7 o średnicy 4,5-10,0mm2
- służy również do ściągania izolacji z przewodów o przekroju: 0,2; 0,3; 0,8; 1,5; 2,5; 4,0mm² ;
- ściągacz ma dwuczęściowy korpus z wysuwanym ostrzem, sprężynę rozwierającą oraz blokadę otwarcia;
- ściągacz wyposażony jest w nóż wykonany ze stali narzędziowej, hartowanej olejowo z powłoką TiN
parametry ściągacza firmy Knipex 16 65 125 SB:
- długość całkowita: 125 mm,
- zakres ściągania izolacji z kabli teleinformatycznych o średnicy: 4,5-10,0 mm,
- zakres ściągania izolacji z przewodów o przekroju: 0,2 / 0,3 / 0,8 / 1,5 / 2,5 / 4,0 mm²,
- waga: 50 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| EAN: | 4003773043157 |
| zakres pracy: | 0,2-4,0 mm² |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| długość opakowania: | 11.1 cm |
| szerokość opakowania: | 8.4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
