Uchwyty StealthMounts TM-MK18-BLU-4 do mocowania narzędzi akumulatorowych Makita 18V LXT takich jak takich jak wiertarko-wkrętarki, wiertarki, czy klucze udarowe na blatach, półkach, bądź pod półkami. Doskonale sprawdzą się w warsztacie, w samochodzie, wózku bądź skrzynce narzędziowej. Uchwyty StealthMounts to bardzo praktyczne rozwiązanie pozwalające na organizację i uporządkowanie elektronarzędzi.
Zestaw zawiera 4 uchwyy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uchwyty do narzędzi akumulatorowych Makita 18V LXT, StealthMounts [TM-MK18-BLU-4]:
  • uchwyty przeznaczone do przechowywania narzędzi akumulatorowych Makita 18V LXT, takich jak wiertarko-wkrętarki, wiertarki, czy klucze udarowe,
  • montaż uchwytu odbywa się łatwo i szybko za pomocą 2 wkrętów z łbem stożkowym,
  • bardzo trwałe i wytrzymałe uchwyty są formowane wtryskowo z tworzywa ABS,
  • komplet składa się z 4 uchwytów na narzędzia akumulatorowe.
Parametry techniczne uchwytów do narzędzi akumulatorowych StealthMounts [TM-MK18-BLU-4]:
  • długość uchwytu: 62 mm,
  • szerokość uchwytu: 62 mm,
  • wysokość uchwytu: 10 mm,