przystawka udarowa z tarczą diamentową 34mm, 1/4", IMPACT CONNECT, DeWalt [DT20563-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20563-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 769 pkt. |
Udarowa przystawka z tarczą diamentową do cięcia rur PVC, IMPACT CONNECT, DeWalt DT20563-QZ, z mocowaniem do elektronarzędzi na sześciokąt 1/4" - może być stosowana z zakrętarkami, wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami.
Przystawka zakończona jest tarczą tnącą z nasypem diamentowym przeznaczoną do przecinania rur z tworzyw sztucznych i PVC o średnicy od 32 mm do 203 mm, doskonale sprawdzi się podczas prac hydraulicznych, kanalizacyjnych, itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Przystawka udarowa z tarczą diamentową 34mm, 1/4", IMPACT CONNECT, DeWalt [DT20563-QZ]:
- udarowa przystawka do wiertarek, wiertarko-wkrętarek i zakrętarek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- przystawka zakończona jest tarczą tnącą z nasypem diamentowym przeznaczoną do przecinania rur z tworzyw sztucznych i PVC o średnicy od 32 mm do 203 mm,
- doskonale sprawdzi się podczas prac hydraulicznych, kanalizacyjnych, itp.,
- głowica posiada wyraźne, laserowo naniesione oznaczenie głębokości, co pozwala na precyzyjną pracę podczas wykonywania cięć od wewnętrznej strony rury,
- diamentowe ostrze tarczy umożliwia wykonanie gładkiego i szybkiego cięcia,
- tarcza jest na trwale zamocowana na przystawce, co pozwala na pewne i bezpieczne wykonywanie cięć bez ryzyka spadnięcia tarczy tnącej,
- przystawka oksydowana na czarno, zabezpieczona przed korozją.
PARAMETRY TECHNICZNE PRZYSTAWKI IMPACT CONNECT DEWALT [DT20563-QZ]:
- typ mocowania: sześciokąt 1/4",
- średnica tarczy tnącej: 34 mm,
- średnica ciętych rur PVC:
- typ SCH 40 PVC: 31,7 - 203,3 mm,
- typ SCH 80 PVC: 38,1 - 101,6 mm, - maksymalna głębokość cięcia: 70 mm,
- długość całkowita: 130 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 130 mm |
| waga: | 11 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5054905321529 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.11 kg |
| długość opakowania: | 11.11 cm |
| szerokość opakowania: | 3.49 cm |
| wysokość opakowania: | 16.67 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
