uchwyt prowadzący QUICK EJECT do otwornic węglikowych 32-159mm Bahco [3834-ARBR-9100EL]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-ARBR-9100EL
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1798 pkt. |
Uchwyt QUICK EJECT do pił otworowych BAHCO typ 3834-ARBR-9100EL, do mocowania węglikowych pił otworowych Multi Construction w rozmiarach od 32 do 159mm z rozmiarem trzonka mocującego 8,5mm.
Uchwyt QUICK EJECT (z wyrzutnikiem) pozwala usunąć wycięty krążek jednym, szybkim ruchem, bez ryzyka poparzenia się gorącą otwornicą, ponadto uchwyt ten jest bardzo odporny na pracę w trudnych warunkach i zapewnia wygodną ergonomiczną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uchwyt QUICK EJECT do pił otworowych BAHCO typ 3834-ARBR-9100EL, do mocowania węglikowych pił otworowych Multi Construction w rozmiarach od 32 do 159mm z rozmiarem trzonka mocującego 8,5mm.
Uchwyt QUICK EJECT (z wyrzutnikiem) pozwala usunąć wycięty krążek jednym, szybkim ruchem, bez ryzyka poparzenia się gorącą otwornicą, ponadto uchwyt ten jest bardzo odporny na pracę w trudnych warunkach i zapewnia wygodną ergonomiczną pracę.
Na wyposażeniu uchwytów jest wiertło pilotujące z węglika spiekanego znakomite do stosowania z otwornicami budowlanymi 3834-DRL-EL o długości całkowitej 202mm, które można również dokupić osobno.
Dostępne są również uchwyty do innych średnic otwornic:
- 3834-ARBR-930ES - dla otwornic o śrenicach od 19-30mm, i wiertłem z węglika spiekanego o długości 138mm [3834-DRL-ES],
- 3834-ARBR-930EL - dla otwornic o śrenicach od 19-30mm, i wiertłem z węglika spiekanego o długości 202mm [3834-DRL-EL],
- 3834-ARBR-9100ES - dla otwornic o śrenicach od 32-159mm, i wiertłem z węglika spiekanego o długości 138mm [3834-DRL-ES],
| waga: | 320 g |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| średnica uchwytu: | 8,5 mm |
| średnica otwornicy: | 32-159 mm |
| EAN: | 7314150265077 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.325 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
