uchwyt prowadzący QUICK EJECT do otwornic węglikowych 19-30mm Bahco [3834-ARBR-930EL]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-ARBR-930EL
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1707 pkt. |
Uchwyt QUICK EJECT do pił otworowych BAHCO [3834-ARBR-930EL], do mocowania węglikowych pił otworowych Multi Construction w rozmiarach od 19 do 30mm z rozmiarem trzonka mocującego 11/32mm.
Uchwyt QUICK EJECT (z wyrzutnikiem) pozwala usunąć wycięty krążek jednym, szybkim ruchem, bez ryzyka poparzenia się gorącą otwornicą; ponadto uchwyt ten jest bardzo odporny na pracę w trudnych warunkach i zapewnia wygodną ergonomiczną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uchwyt QUICK EJECT do pił otworowych BAHCO [3834-ARBR-930EL]
- do mocowania węglikowych pił otworowych Multi Construction w rozmiarach od 19 do 30 mm z rozmiarem trzonka mocującego 11/32mm,
- uchwyt QUICK EJECT (z wyrzutnikiem) pozwala usunąć wycięty krążek jednym, szybkim ruchem, bez ryzyka poparzenia się gorącą otwornicą; ponadto uchwyt ten jest bardzo odporny na pracę w trudnych warunkach i zapewnia wygodną ergonomiczną pracę,
- na wyposażeniu uchwytów jest wiertło pilotujące z węglika spiekanego znakomite do stosowania z otwornicami budowlanymi 3834-DRL-EL o długości całkowitej 202mm, które można również dokupić osobno,
- dostępne są również uchwyty do innych średnic otwornic:
- 3834-ARBR-930ES - dla otwornic o śrenicach od 19-30mm, i wiertłem z węglika spiekanego o długości 138mm [3834-DRL-ES],
- 3834-ARBR-9100ES - dla otwornic o śrenicach od 32-159mm, i wiertłem z węglika spiekanego o długości 138mm [3834-DRL-ES],
- 3834-ARBR-9100EL - dla otwornic o śrenicach od 32-159mm, i wiertłem z węglika spiekanego o długości 202mm [3834-DRL-EL],
| waga: | 265 g |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| średnica uchwytu: | 11/32 mm |
| średnica otwornicy: | 19-30 mm |
| EAN: | 7314150265053 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.265 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
