tarnik skośny do szlifierek kątowych, 125 x 22,2 x 3 mm, TARPOL [T-12]
-
Producent:
-
Kod producenta:T-12
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 443 pkt. |
Tarnik skośny do szlifierki kątowej 125 mm, TARPOL [T-12] do drewna, gumy, tworzyw sztucznych, miękkich metali, gazobetonu, płyt G-K, a także do racic.
Tarnik skośny przeznaczony jest do frezowania, szlifowania, zdzierania starych powłok ochronnych i farb z dużych powierzchni, może też być wykorzystywany podczas prac artystycznych i rzeźbienia. Przy jego pomocy można załamywać krawędzie, dopasowywać i oczyszczać obrabiany materiał.
Średnica tarczy 125 mm, otwór wewnętrzny 22,2 mm, grubość tarnika 3,0 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarnik skośny do szlifierek kątowych 125 mm, TARPOL [T-12]:
- tarnik do prac w drewnie, gumie, tworzywach sztucznych, miękkich metalach, gazobetonie, płytach G-K, a także do racic,
- przeznaczony do frezowania, szlifowania, zdzierania starych powłok ochronnych i farb na dużych płaszczyznach oraz prac artystycznych i rzeźbienia,
- przy pomocy tarnika T-12 można załamywać krawędzie obrabianego materiału, dopasowywać i oczyszczać powierzchnie,
- tarnik przeznaczony jest do pracy ze szlifierkami kątowymi elektrycznymi i akumulatorowymi,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.
Parametry tarnika skośnego TARPOL [T-12]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu: 22,2 mm,
- grubość tarczy: 3 mm,
- granulacja: gładź wstępna,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13000 obr./min.,
- certyfikat bezpieczeństwa: B,
- gwarancja:
- 12 miesięcy w przypadku zakupu na fakturę,
- 24 miesiące w przypadku zakupu na paragon,
- instrukcja obsługi
Przed przystąpieniem do pracy z narzędziami firmy ZPU TARPOL należy zapoznać się z instrukcją obsługi tarników.
Podczas pracy tarczą konieczne jest stosowanie środków ochrony osobistej, takich jak: ubranie ochronne, gogle, maska przeciwpyłowa i rękawice ochronne.
W żadnym przypadku nie wolno przekraczać maksymalnej dopuszczalnej prędkości obrotowej tarczy.
Nie wolno obrabiać materiałów innych niż te, które zostały wymienione w instrukcji.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13000 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 3,0 mm |
| EAN: | 5902596815127 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Z.P.U Tarpol Tadeusz Bieszke ul. Pokładowa 3 85-435 Bydgoszcz, Polska e-mail: TP@ZPUTARPOL.PL |
