piła tarczowa do cięcia drewna 235/30mm 20 zębów [D-03925]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-03925
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 724 pkt. |
Piła tarczowa Standard T.C.T. Makita [D-03925], o średnicy 235 mm i otworem wewnętrznym 30 / 25,4 / 25 mm, z 20 zębami tnącymi z węglika spiekanego.
Przeznaczona jest do cięcia drewna. Szerokość rzazu wynosi 2,4 mm.
Tarczę można stosować w pilarkach tarczowych i ukośnicach.
Dzięki pierścieniowy redukcyjnemu, dopasujesz rozmiar wewnętrznego otworu, do wielu narzędzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza tnąca do drewna, 235/30mm, 20 zębów, Standard, Makita [D-03925]
- profesjonalna tarcza do cięcia drewna, przeznaczona do stosowania w stołowych pilarkach tarczowych i ukośnicach,
- projekt tworzy ostry punkt na szczycie każdego zęba, co pomaga uzyskać czyste i precyzyjne cięcia, szczególnie skuteczne w redukcji odprysków i wyłamań na krawędziach cięcia,
- precyzyjnie szlifowane zęby z węglika spiekanego - T.C.T. są odporne na uderzenia i zachowują długą trwałość,
- pierścień redukcyjny umożliwia montaż tarczy tnącej w pilarkach tarczowych z otworem o średnicy 30 / 25,4 / 25 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO DREWNA MAKITA [D-03925]
- średnica tarczy: 235 mm,
- średnica otworu: 30 / 25,4 / 25 mm,
- Wymiar szczeliny: 2,4 mm,
- grubość tarczy: 2,2 mm,
- liczba zębów: 20,
- kąt natarcia: 20°,
- maksymalne obroty: 6500 obr/min.
| średnica otworu tarczy: | 30 / 25.4 / 25 mm |
| średnica tarczy: | 235 mm |
| liczba zębów: | 20 szt |
| przeznaczenie: | do drewna |
| kąt natarcia: | 20 ° |
| szerokość cięcia: | 2.4 mm |
| EAN: | 088381174350 |
| stan: | nowy |
| dokumenty: | https://www.makita.pl/data/sr/productinfo/generated/d-03925_3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
