tarcza tnąca do drewna 165/20/1,5mm, 24 zęby, SPECIALIZED Makita [B-32910]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-32910
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 950 pkt. |
Tarcza pilarska 165/20mm, SPECIALIZED, Makita B-32910, z 24 zębami z węglika spiekanego, przeznaczona do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w ręcznych pilarkach tarczowych Makita, np. DHS630, DHS680, DSS610.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do cięcia drewna 165/20 mm, Makita [B-32910]:
- tarcza przeznaczona do cięcia poprzecznego i wzdłużnego drewna,
- wykonana jest z bardzo cienkiej, perfekcyjnie naciągniętej blachy stalowej,
- wydłużoną żywotność tarczy i efektywność cięcia zapewniają zęby z węglika spiekanego,
- przeznaczona jest do stosowania w ręcznych pilarkach Makita, np. DHS630, DHS680, DSS610.
Parametry tarczy specjalizowanej do drewna Makita [B-32910]:
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość tarczy: 1,0 mm,
- grubość rzazu: 1,5 mm,
- liczba zębów: 24,
- kąt nachylenia zębów: 20°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 6500 obr./min.,
- zastosowanie: cięcie wzdłużne i poprzeczne drewna,
- zamiennik tarczy B-09173
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| przeznaczenie: | do drewna |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| kąt natarcia: | 20 ° |
| szerokość cięcia: | 1,5 mm |
| EAN: | 088381421782 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
